Toruńska Olimpiada Przedszkoli i Szkół

Współzawodnictwo sportowe

Lp. Nazwa zawodów Punktacja Szkoły
1
miejsce
2
miejsce
3
miejsce
4
miejsce
5
miejsce
udział w zawodach
1 23/24: Błękitna sztafeta okolicznościowa Edukacja, SP14, SP24, SP35
2 23/24: Czwartki Lekkoatletyczne (chłopcy) ligowa SP14 SP28 SP7 Edukacja SP16, SP17, SP18, SP24, SP31, SP34, SP4, SP6
3 23/24: Czwartki Lekkoatletyczne (dziewczęta) ligowa SP28 SP14 SP24 Edukacja SP5 SP16, SP17, SP18, SP23, SP31, SP34, SP4, SP6, SP7, ZSM
4 23/24: Jestem sprawny – sprawny miś turniejowa SP28 SP14 SP32 SP6 SP18 Edukacja, SP13, SP24, SP3, SP35, SP4, SP5, SP8, SP9
5 23/24: Mistrzostwa Torunia na ergometrze wioślarskim (chłopcy) turniejowa SP10 SP11 SP16 SP14 SP28 Edukacja, SP24, SP3, SP32, SP4, SP8
6 23/24: Mistrzostwa Torunia na ergometrze wioślarskim (dziewczęta) turniejowa SP3 SP14 SP11 SP8 Edukacja SP16, SP24, SP32, SP4, SP5
7 23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (chłopcy) turniejowa SP8 SP14 SP35 SP15 SP3 SMS Edukacja, Edukacja, SP10, SP24, SP27, SP28, SP31, SP4, SP5, SP9
8 23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (dziewczęta) turniejowa Edukacja SP15 SP8 SP28 SP31 SP14, SP24, SP3
9 23/24: Mistrzostwa Torunia w kolarstwie (chłopcy) turniejowa SP32 SP28 SP8 Edukacja Salezjanie SP10, SP14, SP18, SP24
10 23/24: Mistrzostwa Torunia w kolarstwie (dziewczęta) turniejowa SP32 Edukacja SP8 SP28 SP24 SP14, SP2, SP 26, Salezjanie
11 23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (chłopcy) turniejowa SP3 SP14 SP28 SP10 Edukacja SMS Edukacja, SP15, SP24, SP31, SP5
12 23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (dziewczęta) turniejowa SP32 SP3 SP15 SP28 SP24 Edukacja, SP31
13 23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce 3×3 (chłopcy) turniejowa SP3 SP14 SP24 SP10 Edukacja SP28, SP35, SP5
14 23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce 3×3 (dziewczęta) turniejowa SP32 SP3 SP14 Edukacja
15 23/24: Mistrzostwa Torunia w mini piłce nożnej (chłopcy) turniejowa SP8 SP14 SP15 Edukacja SP9 SMS Edukacja, SP10, SP2, SP24, SP28, SP3, SP31, SP35, SP4, SP5, Salezjanie
16 23/24: Mistrzostwa Torunia w mini piłce nożnej (dziewczęta) turniejowa Edukacja SP15 SP8 SP28 Salezjanie SP14, SP3, SP31
17 23/24: Mistrzostwa Torunia w piłce ręcznej (chłopcy) turniejowa SP14 SP3 SP9 SP31 Edukacja, SP15, SP24
18 23/24: Mistrzostwa Torunia w piłce ręcznej (dziewczęta) turniejowa Edukacja SP15 SP9 SP14 SP24, SP28, SP31
19 23/24: Mistrzostwa Torunia w piłce siatkowej (kat. chłopcy) turniejowa SP28 SP8 SP3 SP24 SP15 SMS Edukacja, Edukacja
20 23/24: Mistrzostwa Torunia w piłce siatkowej (kat. dziewczęta) turniejowa SP28 SP3 SP5 SP15 SP24 Edukacja, SP31
21 23/24: Mistrzostwa Torunia w pływaniu (chłopcy) turniejowa SP14 SP8 SP24 SP18 SP28
22 23/24: Mistrzostwa Torunia w pływaniu (dziewczęta) turniejowa SP8 SP14 SP24 SP18 SP28 Edukacja
23 23/24: Mistrzostwa Torunia w tenisie stołowym (chłopcy) turniejowa SP24 SP9 SP32 SP14 Salezjanie SMS Edukacja, Edukacja, SP11, SP16, SP31, SP5
24 23/24: Mistrzostwa Torunia w tenisie stołowym (dziewczęta) turniejowa SP24 SP32 Salezjanie SP5 SP9 Edukacja, SP16, SP8
25 23/24: Mistrzostwa Torunia w unihokeja (chłopcy) turniejowa SP8 SP24 SP3 SP14 SP28 SMS Edukacja, SP Cambrige, Edukacja, SP15, SP18, SP31, SP32, SP6, SP9
26 23/24: Mistrzostwa Torunia w unihokeja (dziewczęta) turniejowa SP24 SP15 Edukacja SP3 SP6 SP Cambrige, SP14, SP31, SP32, SP9
27 23/24: Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) ligowa SP14 SP28 SP8 SP9 SP24 SMS Edukacja, Edukacja, SP1, SP10, SP11, SP16, SP17, SP18, SP2, SP23, SP27, SP31, SP32, SP34, SP35, SP5, SP6, Słowackiego
28 23/24: Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) ligowa SP28 SP8 SP9 SP24 SP5 Edukacja, SP1, SP10, SP11, SP14, SP16, SP17, SP18, SP2, SP23, SP31, SP32, SP34, SP35, SP6, SP7, Słowackiego
29 23/24: Toruńskie Euro 2024 okolicznościowa SMS Edukacja, Edukacja, SP10, SP14, SP15, SP16, SP17, SP18, SP24, SP27, SP28, SP3, SP35, SP4, SP5, SP7, SP8, Salezjanie
Array
(
)

Klasyfikacja

Miejsce Nazwa szkoły Punktacja szczegółowa Łącznie
pozycje 1 - 29 to kolejne liczby porządkowe dycyplin z poprzedniej karty
1234567891011121314151617181920212223242526272829
1 Szkoła Podstawowa nr 14 215128488111886811041084411542 153
2 Szkoła Podstawowa nr 28 12151021484641141101022212152 128
3 Szkoła Podstawowa nr 8 11410666106881011010122 111
4 Szkoła Podstawowa nr 24 2410111111212611142661010810682 108
5 Szkoła Podstawowa Edukacja 2881121104821244101101111116442 101
6 Szkoła Podstawowa nr 3 11102110810811868642 87
7 Szkoła Podstawowa nr 32 61110101010681144 72
8 Szkoła Podstawowa nr 15 4816681824182 59
9 Szkoła Podstawowa nr 9 112668211810 46
10 Szkoła Podstawowa nr 5 86111111614462 43
11 Szkoła Podstawowa nr 31 4412111141111144 32
12 Szkoła Podstawowa nr 10 1011441442 31
13 Szkoła Podstawowa nr 18 4421441442 30
14 Szkoła Podstawowa nr 16 446111442 27
15 Szkoła Podstawowa nr 11 86144 23
16 Szkoła Podstawowa nr 6 4441244 23
17 Szkoła Podstawowa nr 35 21611442 21
18 Szkoła Podstawowa nr 7 10442 20
19 Szkoła Podstawowa nr 17 44442 18
20 Szkoła Podstawowa Salezjanie 2112262 16
21 Szkoła Podstawowa nr 34 4444 16
22 Szkoła Podstawowa nr 4 44111112 15
23 Szkoła Podstawowa nr 23 444 12
24 SMS Edukacja 11111142 12
25 Szkoła Podstawowa nr 2 1144 10
26 Szkoła Podstawowa nr 1 44 8
27 Szkoła Podstawowa Słowackiego 44 8
28 Szkoła Podstawowa nr 27 142 7
29 Zespół Szkół Muzycznych 4 4
30 SP Cambridge Academy 11 2
31 Szkoła Podstawowa nr 26 1 1
32 Szkoła Podstawowa nr 13 1 1