wrzesień 2023

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
28 poniedziałek

Brak wydarzeń

29 wtorek

Brak wydarzeń

30 środa

Brak wydarzeń

31 czwartek

Brak wydarzeń

1 piątek

Brak wydarzeń

2 sobota

Brak wydarzeń

3 niedziela

Brak wydarzeń

4 poniedziałek

Brak wydarzeń

5 wtorek

Brak wydarzeń

6 środa

Brak wydarzeń

7 czwartek

Brak wydarzeń

8 piątek

Brak wydarzeń

9 sobota

Brak wydarzeń

10 niedziela

Brak wydarzeń

11 poniedziałek

Brak wydarzeń

12 wtorek

Brak wydarzeń

13 środa

Brak wydarzeń

14 czwartek

Brak wydarzeń

15 piątek

Brak wydarzeń

16 sobota

Brak wydarzeń

17 niedziela

Brak wydarzeń

18 poniedziałek

Brak wydarzeń

19 wtorek

Brak wydarzeń

20 środa

Brak wydarzeń

21 czwartek

Brak wydarzeń

22 piątek

Brak wydarzeń

23 sobota

Brak wydarzeń

24 niedziela

Brak wydarzeń

25 poniedziałek

Brak wydarzeń

26 wtorek

Brak wydarzeń

27 środa

Brak wydarzeń

28 czwartek

Brak wydarzeń

29 piątek

Brak wydarzeń

30 sobota

Brak wydarzeń

1 niedziela

Brak wydarzeń

No events

październik 2023

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
25 poniedziałek

Brak wydarzeń

26 wtorek

Brak wydarzeń

27 środa

Brak wydarzeń

28 czwartek

Brak wydarzeń

29 piątek

Brak wydarzeń

30 sobota

Brak wydarzeń

1 niedziela

Brak wydarzeń

2 poniedziałek

Brak wydarzeń

3 wtorek

Brak wydarzeń

4 środa
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w kolarstwie (chłopcy) plac Przy Skarpie, godz. 10.00
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w kolarstwie (dziewczęta) plac Przy Skarpie, godz. 10.00
5 czwartek

Brak wydarzeń

6 piątek
  • L23/24: Bieg Kopernikański Barbarka, godz. 10.00
7 sobota

Brak wydarzeń

8 niedziela

Brak wydarzeń

9 poniedziałek

Brak wydarzeń

10 wtorek

Brak wydarzeń

11 środa

Brak wydarzeń

12 czwartek

Brak wydarzeń

13 piątek

Brak wydarzeń

14 sobota

Brak wydarzeń

15 niedziela

Brak wydarzeń

16 poniedziałek

Brak wydarzeń

17 wtorek
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (chłopcy) boisko Szosa Chełmińska 75,
    g. 9.30 ZSS - III LO
    g.10.30 ZSIŚ - VI LO
18 środa
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (chłopcy) boisko Szosa Chełmińska 75,
    g. 9.30 ZSOiT nr 13 - I LO
    g.10.30 ULO - II LO
    g.11.30 X LO - TEB
    g. 12.30 Sokrates - IV LO
19 czwartek
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (chłopcy) boisko Szosa Chełmińska 75
    g. 9.30 ZST - ZSMEiE
    g.10.30 ZSPiS VIII LO - V LO
20 piątek
  • IMS23/24: Toruńska Młodzieżowa Liga Szóstek „Orlik” (chłopcy) boisko ORLIK ul. Przy Skarpie, g. 11.00
    Grupa A: SP 3, SP 35, SP 1
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (chłopcy) boisko Szosa Chełmińska 75
    g. 9.30 ZSS - ZSIŚ
    g.10.30 III LO - VI LO
    g.11.30 ZSOiT nr 13 - II LO
    g. 12.30 Sokrates - X LO
21 sobota

Brak wydarzeń

22 niedziela

Brak wydarzeń

23 poniedziałek
  • IMS23/24: Toruńska Młodzieżowa Liga Szóstek „Orlik” (chłopcy) boisko ORLIK ul. Przy Skarpie, g. 12.30
    Grupa C: SP 2, SP 10, SP 15
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (chłopcy) boisko Szosa Chełmińska 75
    g. 9.30 ZDZ - I LO
    g.10.30 TEB - IX LO
  • IMS23/24: Mistrzostwa Torunia w unihokeja (dziewczęta) SP 3, g.9.30
    Grupa A: SP 3, SP 28, SP 9, SP 8
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w tenisie stołowym (dziewczęta) hala sportowa Olimpijczyk, ul. Słowackiego 114, godz. 12
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w tenisie stołowym (chłopcy) hala sportowa Olimpijczyk, ul. Słowackiego 114, godz. 12
24 wtorek
  • IMS23/24: Mistrzostwa Torunia w tenisie stołowym (dziewczęta) hala sportowa Olimpijczyk, ul. Słowackiego 114, godz. 12
  • hala ZSSam, godz. 11
    grupa A: ZSPS i VIII LO, ZSiŚ, VI LO, Sokrates
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (chłopcy) boisko Szosa Chełmińska 75
    g. 9.30 ZST - V LO
    g.10.30 ZSPiS VIII LO - ZSMEiE
    g.11.30 ZSOiT nr 13 - ULO
  • IMS23/24: Mistrzostwa Torunia w tenisie stołowym (chłopcy) hala sportowa Olimpijczyk, ul. Słowackiego 114, godz. 12
25 środa
  • hala IV LO, godz. 12.45
    grupa D: I LO, IV LO, V LO
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (chłopcy) boisko Szosa Chełmińska 75
    g. 9.30 II LO - ZDZ
    g.10.30 TEB - Sokrates
    g.11.30 IV LO - IX LO
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w unihokeja (chłopcy) SP 18, g.9.30
    Grupa C: SP 24, SP 9, SP 32
    Grupa D: SP 28, SP 3, SP 18, Edukacja
26 czwartek
  • hala X LO, godz. 12.30
    grupa B: ZSMEiE, IX LO, X LO
  • IMS23/24: Toruńska Młodzieżowa Liga Szóstek „Orlik” (chłopcy) boisko ORLIK ul. Przy Skarpie, g. 10.00
    Grupa D: SP 8, SP 14, SP 5
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (chłopcy) boisko Szosa Chełmińska 75
    g. 9.30 V LO - ZSMEiE
    g.10.30 ZST - ZSPS VIII LO
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w tenisie stołowym (chłopcy) hala sportowa Olimpijczyk, ul. Słowackiego 114, godz. 12
27 piątek
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w tenisie stołowym (dziewczęta) hala sportowa Olimpijczyk, ul. Słowackiego 114, godz. 12
  • hala ZST, godz. 11.45
    grupa C: III LO, ZSSam, ZST
  • IMS23/24: Toruńska Młodzieżowa Liga Szóstek „Orlik” (chłopcy) boisko ORLIK ul. Przy Skarpie, g. 10.00
    Grupa E: SP 24, SP 6, SP 13
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (chłopcy) boisko Szosa Chełmińska 75
    g. 9.30 X LO - IV LO
    g.10.30 Sokrates - IX LO
    g.11.30 ULO - I LO
28 sobota

Brak wydarzeń

29 niedziela

Brak wydarzeń

30 poniedziałek
  • IMS23/24: Toruńska Młodzieżowa Liga Szóstek „Orlik” (chłopcy) boisko ORLIK ul. Przy Skarpie g. 10.00
    Grupa B: SP 28, Edukacja, Salezjanie
31 wtorek

Brak wydarzeń

1 środa

Brak wydarzeń

No events

2 czwartek

Brak wydarzeń

No events

3 piątek

Brak wydarzeń

No events

4 sobota

Brak wydarzeń

No events

5 niedziela

Brak wydarzeń

No events

listopad 2023

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30 poniedziałek
  • IMS23/24: Toruńska Młodzieżowa Liga Szóstek „Orlik” (chłopcy) boisko ORLIK ul. Przy Skarpie g. 10.00
    Grupa B: SP 28, Edukacja, Salezjanie
31 wtorek

Brak wydarzeń

1 środa

Brak wydarzeń

2 czwartek

Brak wydarzeń

3 piątek

Brak wydarzeń

4 sobota

Brak wydarzeń

5 niedziela

Brak wydarzeń

6 poniedziałek
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (chłopcy) boisko Szosa Chełmińska 75
    g. 9.30 ZDZ - ZSOiT nr 13
    g.10.30 III LO - ZSIŚ
  • IMS23/24: Mistrzostwa Torunia w unihokeja (dziewczęta) SP 31, g.10
    Grupa C: SP 6, SP 15, SP 24, Edukacja
  • IMS23/24: Mistrzostwa Torunia w unihokeja (dziewczęta) SP 31, g.9
    Grupa B: SP 14, SP 31, SP 32
7 wtorek
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (chłopcy) boisko Szosa Chełmińska 75
    g. 9.30 I LO - II LO
    g.10.30 X LO - IX LO
    g.11.30 ZSS - VI LO
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w unihokeja (dziewczęta) SP 8, g.11
    Grupa C: SP 24, SP 14, Cambridge Academy, Edukacja
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w unihokeja (dziewczęta) SP 3, g.10.00
    Grupa B: SP 6, SP 31, SP 28
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w unihokeja (dziewczęta) SP 3 g.12.30
    Grupa A: SP 3, SP 32, SP 9, SP 15
8 środa
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (chłopcy) boisko Szosa Chełmińska 75
    g. 9.30 ULO - ZDZ
    g.10.30 TEB - IV LO
9 czwartek

Brak wydarzeń

10 piątek

Brak wydarzeń

11 sobota

Brak wydarzeń

12 niedziela

Brak wydarzeń

13 poniedziałek
  • hala III LO, ul. Raszei 1, g. 10.00
    Grupa D: III LO, I LO, V LO)
14 wtorek
  • IMS23/24: Mistrzostwa Torunia w unihokeja (chłopcy) SP 18, g.11.30
    Grupa A: SP 15, SP 14, SP 6
    Grupa B: SP 24, SP 32, SP 34
  • IMS23/24: Mistrzostwa Torunia w unihokeja (chłopcy) SP 18, g.9.30
    Grupa C: SP 8, SP 28, SP 18, Edukacja
15 środa
  • hala IX LO, ul. Rydygiera 12a, g. 12.00
    Grupa C: ZSPS i VIII LO, Sokrates, IX LO)
16 czwartek

Brak wydarzeń

17 piątek
  • IMS23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (chłopcy) hala SP 35, godz. 9.30
    grupa II: SP 28, SP 35, SP 8
  • hala X LO, ul. Plac Św. Katarzyny 9, g. 11.00
    Grupa B: X LO, ZSIŚ, TEB)
  • hala UCS UMK ul. Św. Józefa 17, g. 10.00
    Grupa A: ULO, ZST, II LO)
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w unihokeja (chłopcy) SP 31, g.9.30
    Grupa A: SP 14, SMS Edukacja, SP 6, SP 31
    Grupa B: SP 8, SP 15, Cambridge Academy
18 sobota

Brak wydarzeń

19 niedziela

Brak wydarzeń

20 poniedziałek
  • hala III LO, godz. 10.00
    o miejsca 9-12: ZSIŚ, IX LO, III LO, I LO
21 wtorek
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia szkół ponadpodstawowych w piłce siatkowej (chłopcy) hala ZSSam, godz. 10.30
    o miejsca 5-8: VI LO, ZSMEiE, ZSSam, V LO
22 środa

Brak wydarzeń

23 czwartek

Brak wydarzeń

24 piątek

Brak wydarzeń

25 sobota

Brak wydarzeń

26 niedziela

Brak wydarzeń

27 poniedziałek

Brak wydarzeń

28 wtorek
  • hala III LO, godz. 10.00
    mecze o miejsca 1-4: ULO, X LO, IX LO, III LO)
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w pływaniu (chłopcy) pływalnia SP 18 ul. Wyszyńskiego 1/5
    godz.10.00
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w pływaniu (dziewczęta) pływalnia SP 18 ul. Wyszyńskiego 1/5
    godz.10.00
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (chłopcy) hala ZSSam, godz. 9.00
    grupa I: ZSSam, II LO, V LO, I LO
29 środa
  • hala IV LO, godz. 11.30
    o miejsca 1-4: ZSPS i VIII LO, X LO, ZST, IV LO
30 czwartek
  • hala ZST, godz. 10.00
    mecze o miejsca 9-12: ZST, ZSIŚ, I LO, Sokrates
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (chłopcy) hala IV LO, godz. 9.00
    grupa III: ZST, IV LO, ZSMEiE, IX LO, III LO
1 piątek
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w pływaniu (chłopcy) pływalnia SP 18 ul. Wyszyńskiego 1/5
    godz.10.00
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w pływaniu (dziewczęta) pływalnia SP 18 ul. Wyszyńskiego 1/5
    godz.10.00

No events

2 sobota

Brak wydarzeń

No events

3 niedziela

Brak wydarzeń

No events

grudzień 2023

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27 poniedziałek

Brak wydarzeń

28 wtorek
  • hala III LO, godz. 10.00
    mecze o miejsca 1-4: ULO, X LO, IX LO, III LO)
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w pływaniu (chłopcy) pływalnia SP 18 ul. Wyszyńskiego 1/5
    godz.10.00
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w pływaniu (dziewczęta) pływalnia SP 18 ul. Wyszyńskiego 1/5
    godz.10.00
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (chłopcy) hala ZSSam, godz. 9.00
    grupa I: ZSSam, II LO, V LO, I LO
29 środa
  • hala IV LO, godz. 11.30
    o miejsca 1-4: ZSPS i VIII LO, X LO, ZST, IV LO
30 czwartek
  • hala ZST, godz. 10.00
    mecze o miejsca 9-12: ZST, ZSIŚ, I LO, Sokrates
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (chłopcy) hala IV LO, godz. 9.00
    grupa III: ZST, IV LO, ZSMEiE, IX LO, III LO
1 piątek
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w pływaniu (chłopcy) pływalnia SP 18 ul. Wyszyńskiego 1/5
    godz.10.00
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w pływaniu (dziewczęta) pływalnia SP 18 ul. Wyszyńskiego 1/5
    godz.10.00
2 sobota

Brak wydarzeń

3 niedziela

Brak wydarzeń

4 poniedziałek
  • IMS23/24: Mistrzostwa Torunia w unihokeja (chłopcy) hala SP 8, ul. Łyskowskiego, godz. 12.00
    FINAŁ
    SP 8, Edukacja, SP 24, SP 6
  • hala II LO, godz. 12.00
    mecze o miejsca 5-8: II LO, TEB, V LO, ZSPS i VIII LO
5 wtorek
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w halowej piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (kat. chłopcy) hala ZSPS i VIII LO, godz. 9.00
    grupa II: ZSGiH, ZDZ, IV LO, II LO, ZSIŚ
  • IMS23/24: Mistrzostwa Torunia w pływaniu (chłopcy) pływalnia SP 18 ul. Wyszyńskiego 1/5
    godz.10.00
  • IMS23/24: Mistrzostwa Torunia w pływaniu (dziewczęta) pływalnia SP 18 ul. Wyszyńskiego 1/5
    godz.10.00
6 środa
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w piłce siatkowej (kat. dziewczęta) hala SP 28, godz. 11.00
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w piłce siatkowej (kat. chłopcy) hala SP 28, godz. 11.00
7 czwartek

Brak wydarzeń

8 piątek
  • IMS23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (chłopcy) hala SP 24, godz. 9.30
    grupa I: SP 4, SP 24, SP 5
9 sobota

Brak wydarzeń

10 niedziela

Brak wydarzeń

11 poniedziałek

Brak wydarzeń

12 wtorek
  • IMS23/24: Mistrzostwa Torunia w unihokeja (dziewczęta) hala SP 3, ul. Legionów, godz. 10.00
    FINAŁ
    SP 3, SP 8, SP 24, SP 6, SP 32
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w halowej piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (kat. chłopcy) hala ZSPS i VIII LO, godz. 9.00
    grupa IV: V LO, ZSOiT, VI LO, VII, LO, III LO
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (chłopcy) hala IV LO, godz. 9.00
    grupa III: ZST, IV LO, ZSMEiE, IX LO, III LO
13 środa
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w halowej piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (kat. chłopcy) hala ZSPS i VIII LO, godz. 9.00
    grupa I: X LO, TEB, ULO, ZST, Sokrates
14 czwartek
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w unihokeja (dziewczęta) hala SP 3, ul. Legionów, godz. 9.30
    FINAŁ
    SP 6, Edukacja, SP 24, SP 3, SP 15
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (chłopcy) hala ZSSam, godz. 10.00
    grupa I: ZSSam, II LO, V LO, I LO
15 piątek
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w halowej piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (kat. chłopcy) hala ZSPS i VIII LO, godz. 9.00
    grupa III: ZSS, I LO, IX LO, ZSMEiE, ZSPS i VIII LO
16 sobota

Brak wydarzeń

17 niedziela

Brak wydarzeń

18 poniedziałek
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (chłopcy) hala ZSPS i VIII LO, godz. 9.00
    grupa II: ZSPS i VIII LO, X LO, ZSIŚ, VI LO
  • IMS23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (chłopcy) hala SP 14, godz. 9.30
    grupa III: SP 14, Edukacja, SP 15
19 wtorek
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w unihokeja (chłopcy) hala SP 28, Przy Skarpie, godz. 10.00
    FINAŁ
    SP 28, SP 3, SP 24, SP 14, SMS Edukacja, SP 8
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w halowej piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (kat. chłopcy) hala ZSPS i VIII LO, godz. 9.30
    półfinał
    grupa B: 1 z gr. II, 1 z gr. IV, 2 z gr. I, 2 z gr. III
20 środa
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w halowej piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (kat. chłopcy) hala ZSPS i VIII LO, godz. 9.30
    półfinał
    grupa A: 1 z gr. I, 1 z gr. III, 2 z gr. II, 2 z gr. IV
21 czwartek

Brak wydarzeń

22 piątek

Brak wydarzeń

23 sobota

Brak wydarzeń

24 niedziela

Brak wydarzeń

25 poniedziałek

Brak wydarzeń

26 wtorek

Brak wydarzeń

27 środa

Brak wydarzeń

28 czwartek

Brak wydarzeń

29 piątek

Brak wydarzeń

30 sobota

Brak wydarzeń

31 niedziela

Brak wydarzeń

styczeń 2024

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1 poniedziałek

Brak wydarzeń

2 wtorek

Brak wydarzeń

3 środa

Brak wydarzeń

4 czwartek

Brak wydarzeń

5 piątek
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w halowej piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (kat. chłopcy) hala ZSPS i VIII LO, godz. 9.30
    FINAŁ
    po dwie najlepsze drużyny z półfinałowych grup A i B
6 sobota

Brak wydarzeń

7 niedziela

Brak wydarzeń

8 poniedziałek
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (chłopcy) hala ZSPS i VIII LO, godz. 9.00
    grupa II: ZSPS i VIII LO, X LO, ZSIŚ, VI LO
9 wtorek

Brak wydarzeń

10 środa

Brak wydarzeń

11 czwartek

Brak wydarzeń

12 piątek

Brak wydarzeń

13 sobota

Brak wydarzeń

14 niedziela

Brak wydarzeń

15 poniedziałek
  • IMS23/24: Mistrzostwa Torunia w piłce siatkowej (dziewczęta) hala SP 28, Przy Skarpie, godz. 9.30
    SP 5, SP 6, SP 8, SP 15, SP 24, SP 28, SP 31, SP 34, SSP Edukacja
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (dziewczęta) hala ZSPS i VIII LO, godz. 11.00
    grupa II: ZSPS i VIII LO, III LO, IV LO
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (dziewczęta) hala ZSPS i VIII LO, godz. 8.30
    grupa I: V LO, I LO, IX LO
16 wtorek

Brak wydarzeń

17 środa
  • IMS23/24: Mistrzostwa Torunia w piłce siatkowej (chłopcy) hala SP 28, Przy Skarpie, godz. 9.30
    SP 3, SP 5, SP 6, SP 8, SP 15, SP 24, SP 28, SSP Edukacja
18 czwartek

Brak wydarzeń

19 piątek
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (dziewczęta) hala SP 31, godz. 11.00
    grupa II: SP 31, SP 24, SSPS Edukacja
20 sobota

Brak wydarzeń

21 niedziela

Brak wydarzeń

22 poniedziałek
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (chłopcy) hala SP 10, godz. 14.00
    grupa III: SP 10, SP 13, Salezjanie
23 wtorek
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (chłopcy) Turniej finałowy
    hala ZSPS i VIII LO
    g. 8.30, I LO - IX LO
    g.9.30, IX LO - X LO
    g. 10.30, I LO - X LO
    g. 11.30, VIII LO - IV LO
    g. 12.30, IV LO - V LO
    g. 13.30, VIII LO - V LO
24 środa

Brak wydarzeń

25 czwartek

Brak wydarzeń

26 piątek
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w halowej piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (kat. dziewczęta) hala ZSPS i VIII LO, godz. 10.30
    grupa IV: III LO, II LO, I LO
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w halowej piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (kat. dziewczęta) hala ZSPS i VIII LO, godz. 9.30
    grupa III: ZST, ZSIŚ, V LO
27 sobota

Brak wydarzeń

28 niedziela

Brak wydarzeń

29 poniedziałek
  • IMS23/24: Toruńska Młodzieżowa Liga Futsalu (chłopcy) hala SP 35, godz. 10.30
    grupa V: SP 35, SP 6, Salezjanie
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (chłopcy) hala SP 28, godz. 11.30
    grupa II: SP 28, SP 3, SSPS Edukacja
30 wtorek
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w halowej piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (kat. dziewczęta) hala ZSPS i VIII LO, godz. 9.30
    grupa I: X LO, VI LO, VII LO, ZDZ
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (dziewczęta) hala SP 8, godz. 10.00
    grupa III: SP 8, SP 14, Salezjanie
  • IMS23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (dziewczęta) hala SP 24, godz. 9.30
    grupa I: SP 24, SP 4, SP 15
31 środa
  • IMS23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (chłopcy) hala SP 24, FINAŁ
    godz.9.00: SP 24-SP8
    godz.9.50: SP 8 - SP 14
    godz.10.40: SP 14 - SP 24
    godz.11.30: SP 4 - SP 35
    godz. 12.20: SP 35 - SP 15
    godz.13.10: SP 15 - SP 4
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (chłopcy) hala SP 15, godz. 12.30
    grupa IV: SP 15, SP 5, SP 27
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (chłopcy) hala SP 8, godz. 11.00
    grupa I: SP 8, SP 2, SP 31
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (dziewczęta) hala SP 15, godz. 11.00
    grupa I: SP 15, SP 28, SP 3
1 czwartek
  • IMS23/24: Toruńska Młodzieżowa Liga Futsalu (chłopcy) hala SP 8, godz. 12.00
    grupa II: SP 8, SP 3, SP 4
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (chłopcy) hala SP 14, godz. 9.15
    grupa VI: SP 14, SP 9, SMS Edukacja
  • IMS23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (dziewczęta) hala SP 28, godz. 9.30
    grupa II: SP 28, SP 31, Edukacja

No events

2 piątek
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w halowej piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (kat. dziewczęta) hala ZSPS i VIII LO, godz. 9.30
    grupa II: ZSPS i VIII LO, TEB, IV LO, IX LO
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (dziewczęta) hala SP 3, godz. 12.00
    grupa I: SP 3, SP 24, Edukacja, SP 15
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (chłopcy) hala SP 10, godz. 9.30
    grupa I: SP 3, SP 24, SP 5, SP 10

No events

3 sobota

Brak wydarzeń

No events

4 niedziela

Brak wydarzeń

No events

luty 2024

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
29 poniedziałek
  • IMS23/24: Toruńska Młodzieżowa Liga Futsalu (chłopcy) hala SP 35, godz. 10.30
    grupa V: SP 35, SP 6, Salezjanie
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (chłopcy) hala SP 28, godz. 11.30
    grupa II: SP 28, SP 3, SSPS Edukacja
30 wtorek
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w halowej piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (kat. dziewczęta) hala ZSPS i VIII LO, godz. 9.30
    grupa I: X LO, VI LO, VII LO, ZDZ
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (dziewczęta) hala SP 8, godz. 10.00
    grupa III: SP 8, SP 14, Salezjanie
  • IMS23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (dziewczęta) hala SP 24, godz. 9.30
    grupa I: SP 24, SP 4, SP 15
31 środa
  • IMS23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (chłopcy) hala SP 24, FINAŁ
    godz.9.00: SP 24-SP8
    godz.9.50: SP 8 - SP 14
    godz.10.40: SP 14 - SP 24
    godz.11.30: SP 4 - SP 35
    godz. 12.20: SP 35 - SP 15
    godz.13.10: SP 15 - SP 4
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (chłopcy) hala SP 15, godz. 12.30
    grupa IV: SP 15, SP 5, SP 27
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (chłopcy) hala SP 8, godz. 11.00
    grupa I: SP 8, SP 2, SP 31
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (dziewczęta) hala SP 15, godz. 11.00
    grupa I: SP 15, SP 28, SP 3
1 czwartek
  • IMS23/24: Toruńska Młodzieżowa Liga Futsalu (chłopcy) hala SP 8, godz. 12.00
    grupa II: SP 8, SP 3, SP 4
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (chłopcy) hala SP 14, godz. 9.15
    grupa VI: SP 14, SP 9, SMS Edukacja
  • IMS23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (dziewczęta) hala SP 28, godz. 9.30
    grupa II: SP 28, SP 31, Edukacja
2 piątek
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w halowej piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (kat. dziewczęta) hala ZSPS i VIII LO, godz. 9.30
    grupa II: ZSPS i VIII LO, TEB, IV LO, IX LO
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (dziewczęta) hala SP 3, godz. 12.00
    grupa I: SP 3, SP 24, Edukacja, SP 15
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (chłopcy) hala SP 10, godz. 9.30
    grupa I: SP 3, SP 24, SP 5, SP 10
3 sobota

Brak wydarzeń

4 niedziela

Brak wydarzeń

5 poniedziałek
  • IMS23/24: Toruńska Młodzieżowa Liga Futsalu (chłopcy) hala SP 28, godz. 11.30
    grupa IV: SP 28, SP 5, Edukacja
6 wtorek
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (dziewczęta) hala ZSPS i VIII LO, FINAŁ
    godz.10.00: IX LO - III LO
    godz.11.00: V LO - IV LO
    godz.12.00: I LO - VIII LO
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (chłopcy) hala SP 35, godz. 11.00
    grupa V: SP 4, SP 35, SP 24
7 środa
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (dziewczęta) hala SP 8, FINAŁ
    godz.10.00: SP 15, Edukacja, SP 8
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w halowej piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (kat. dziewczęta) hala ZSPS i VIII LO, godz. 11.00
    PÓŁFINAŁ
    grupa A: 1 z grupy I, 1 z grupy III, 2 z grupy II, 2 z grupy IV
  • IMS23/24: Toruńska Młodzieżowa Liga Futsalu (chłopcy) hala SP 10, godz. 12.30
    grupa III: SP 10, SP 13, SP 2
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w halowej piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (kat. dziewczęta) hala ZSPS i VIII LO, godz. 9.30
    PÓŁFINAŁ
    grupa B: 1 z grupy II, 1 z grupy IV, 2 z grupy I, 2 z grupy III
8 czwartek

Brak wydarzeń

9 piątek
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (chłopcy) hala SP 14, godz. 9.30
    grupa III: SP 14, SP 15, Edukacja
10 sobota

Brak wydarzeń

11 niedziela

Brak wydarzeń

12 poniedziałek

Brak wydarzeń

13 wtorek

Brak wydarzeń

14 środa

Brak wydarzeń

15 czwartek

Brak wydarzeń

16 piątek

Brak wydarzeń

17 sobota

Brak wydarzeń

18 niedziela

Brak wydarzeń

19 poniedziałek

Brak wydarzeń

20 wtorek

Brak wydarzeń

21 środa

Brak wydarzeń

22 czwartek

Brak wydarzeń

23 piątek

Brak wydarzeń

24 sobota

Brak wydarzeń

25 niedziela

Brak wydarzeń

26 poniedziałek

Brak wydarzeń

27 wtorek

Brak wydarzeń

28 środa
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (chłopcy) hala SP 15, godz. 11.00
    PÓŁFINAŁ
    grupa B: SP 3, SP 15, SP 14
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (dziewczęta) hala SP 3, godz. 12.30
    grupa I: SP 3, SP 24, Edukacja, SP 15
29 czwartek

Brak wydarzeń

1 piątek
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (chłopcy) hala SP 8, godz. 12.15
    PÓŁFINAŁ
    grupa A: SP 8, SP 10, SP 35
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (dziewczęta) hala SP 32, godz. 9.30
    grupa II: SP 28, SP 31, SP 32

No events

2 sobota

Brak wydarzeń

No events

3 niedziela

Brak wydarzeń

No events

marzec 2024

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26 poniedziałek

Brak wydarzeń

27 wtorek

Brak wydarzeń

28 środa
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (chłopcy) hala SP 15, godz. 11.00
    PÓŁFINAŁ
    grupa B: SP 3, SP 15, SP 14
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (dziewczęta) hala SP 3, godz. 12.30
    grupa I: SP 3, SP 24, Edukacja, SP 15
29 czwartek

Brak wydarzeń

1 piątek
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (chłopcy) hala SP 8, godz. 12.15
    PÓŁFINAŁ
    grupa A: SP 8, SP 10, SP 35
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (dziewczęta) hala SP 32, godz. 9.30
    grupa II: SP 28, SP 31, SP 32
2 sobota

Brak wydarzeń

3 niedziela

Brak wydarzeń

4 poniedziałek

Brak wydarzeń

5 wtorek

Brak wydarzeń

6 środa

Brak wydarzeń

7 czwartek

Brak wydarzeń

8 piątek
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (chłopcy) hala SP 8, godz. 12.15
    FINAŁ
9 sobota

Brak wydarzeń

10 niedziela

Brak wydarzeń

11 poniedziałek

Brak wydarzeń

12 wtorek

Brak wydarzeń

13 środa

Brak wydarzeń

14 czwartek

Brak wydarzeń

15 piątek

Brak wydarzeń

16 sobota

Brak wydarzeń

17 niedziela

Brak wydarzeń

18 poniedziałek

Brak wydarzeń

19 wtorek

Brak wydarzeń

20 środa

Brak wydarzeń

21 czwartek

Brak wydarzeń

22 piątek

Brak wydarzeń

23 sobota

Brak wydarzeń

24 niedziela

Brak wydarzeń

25 poniedziałek

Brak wydarzeń

26 wtorek

Brak wydarzeń

27 środa

Brak wydarzeń

28 czwartek

Brak wydarzeń

29 piątek

Brak wydarzeń

30 sobota

Brak wydarzeń

31 niedziela

Brak wydarzeń

kwiecień 2024

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1 poniedziałek

Brak wydarzeń

2 wtorek

Brak wydarzeń

3 środa

Brak wydarzeń

4 czwartek

Brak wydarzeń

5 piątek

Brak wydarzeń

6 sobota

Brak wydarzeń

7 niedziela

Brak wydarzeń

8 poniedziałek

Brak wydarzeń

9 wtorek

Brak wydarzeń

10 środa

Brak wydarzeń

11 czwartek

Brak wydarzeń

12 piątek

Brak wydarzeń

13 sobota

Brak wydarzeń

14 niedziela

Brak wydarzeń

15 poniedziałek

Brak wydarzeń

16 wtorek

Brak wydarzeń

17 środa

Brak wydarzeń

18 czwartek

Brak wydarzeń

19 piątek

Brak wydarzeń

20 sobota

Brak wydarzeń

21 niedziela

Brak wydarzeń

22 poniedziałek

Brak wydarzeń

23 wtorek

Brak wydarzeń

24 środa

Brak wydarzeń

25 czwartek

Brak wydarzeń

26 piątek

Brak wydarzeń

27 sobota

Brak wydarzeń

28 niedziela

Brak wydarzeń

29 poniedziałek

Brak wydarzeń

30 wtorek

Brak wydarzeń

1 środa

Brak wydarzeń

No events

2 czwartek

Brak wydarzeń

No events

3 piątek

Brak wydarzeń

No events

4 sobota

Brak wydarzeń

No events

5 niedziela

Brak wydarzeń

No events

maj 2024

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
29 poniedziałek

Brak wydarzeń

30 wtorek

Brak wydarzeń

1 środa

Brak wydarzeń

2 czwartek

Brak wydarzeń

3 piątek

Brak wydarzeń

4 sobota

Brak wydarzeń

5 niedziela

Brak wydarzeń

6 poniedziałek

Brak wydarzeń

7 wtorek

Brak wydarzeń

8 środa

Brak wydarzeń

9 czwartek

Brak wydarzeń

10 piątek

Brak wydarzeń

11 sobota

Brak wydarzeń

12 niedziela

Brak wydarzeń

13 poniedziałek

Brak wydarzeń

14 wtorek

Brak wydarzeń

15 środa

Brak wydarzeń

16 czwartek

Brak wydarzeń

17 piątek

Brak wydarzeń

18 sobota

Brak wydarzeń

19 niedziela

Brak wydarzeń

20 poniedziałek

Brak wydarzeń

21 wtorek

Brak wydarzeń

22 środa

Brak wydarzeń

23 czwartek

Brak wydarzeń

24 piątek

Brak wydarzeń

25 sobota

Brak wydarzeń

26 niedziela

Brak wydarzeń

27 poniedziałek

Brak wydarzeń

28 wtorek

Brak wydarzeń

29 środa

Brak wydarzeń

30 czwartek

Brak wydarzeń

31 piątek

Brak wydarzeń

1 sobota

Brak wydarzeń

No events

2 niedziela

Brak wydarzeń

No events

czerwiec 2024

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27 poniedziałek

Brak wydarzeń

28 wtorek

Brak wydarzeń

29 środa

Brak wydarzeń

30 czwartek

Brak wydarzeń

31 piątek

Brak wydarzeń

1 sobota

Brak wydarzeń

2 niedziela

Brak wydarzeń

3 poniedziałek

Brak wydarzeń

4 wtorek

Brak wydarzeń

5 środa

Brak wydarzeń

6 czwartek

Brak wydarzeń

7 piątek

Brak wydarzeń

8 sobota

Brak wydarzeń

9 niedziela

Brak wydarzeń

10 poniedziałek

Brak wydarzeń

11 wtorek

Brak wydarzeń

12 środa

Brak wydarzeń

13 czwartek

Brak wydarzeń

14 piątek

Brak wydarzeń

15 sobota

Brak wydarzeń

16 niedziela

Brak wydarzeń

17 poniedziałek

Brak wydarzeń

18 wtorek

Brak wydarzeń

19 środa

Brak wydarzeń

20 czwartek

Brak wydarzeń

21 piątek

Brak wydarzeń

22 sobota

Brak wydarzeń

23 niedziela

Brak wydarzeń

24 poniedziałek

Brak wydarzeń

25 wtorek

Brak wydarzeń

26 środa

Brak wydarzeń

27 czwartek

Brak wydarzeń

28 piątek

Brak wydarzeń

29 sobota

Brak wydarzeń

30 niedziela

Brak wydarzeń

lipiec 2024

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1 poniedziałek

Brak wydarzeń

2 wtorek

Brak wydarzeń

3 środa

Brak wydarzeń

4 czwartek

Brak wydarzeń

5 piątek

Brak wydarzeń

6 sobota

Brak wydarzeń

7 niedziela

Brak wydarzeń

8 poniedziałek

Brak wydarzeń

9 wtorek

Brak wydarzeń

10 środa

Brak wydarzeń

11 czwartek

Brak wydarzeń

12 piątek

Brak wydarzeń

13 sobota

Brak wydarzeń

14 niedziela

Brak wydarzeń

15 poniedziałek

Brak wydarzeń

16 wtorek

Brak wydarzeń

17 środa

Brak wydarzeń

18 czwartek

Brak wydarzeń

19 piątek

Brak wydarzeń

20 sobota

Brak wydarzeń

21 niedziela

Brak wydarzeń

22 poniedziałek

Brak wydarzeń

23 wtorek

Brak wydarzeń

24 środa

Brak wydarzeń

25 czwartek

Brak wydarzeń

26 piątek

Brak wydarzeń

27 sobota

Brak wydarzeń

28 niedziela

Brak wydarzeń

29 poniedziałek

Brak wydarzeń

30 wtorek

Brak wydarzeń

31 środa

Brak wydarzeń

1 czwartek

Brak wydarzeń

No events

2 piątek

Brak wydarzeń

No events

3 sobota

Brak wydarzeń

No events

4 niedziela

Brak wydarzeń

No events

sierpień 2024

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
29 poniedziałek

Brak wydarzeń

30 wtorek

Brak wydarzeń

31 środa

Brak wydarzeń

1 czwartek

Brak wydarzeń

2 piątek

Brak wydarzeń

3 sobota

Brak wydarzeń

4 niedziela

Brak wydarzeń

5 poniedziałek

Brak wydarzeń

6 wtorek

Brak wydarzeń

7 środa

Brak wydarzeń

8 czwartek

Brak wydarzeń

9 piątek

Brak wydarzeń

10 sobota

Brak wydarzeń

11 niedziela

Brak wydarzeń

12 poniedziałek

Brak wydarzeń

13 wtorek

Brak wydarzeń

14 środa

Brak wydarzeń

15 czwartek

Brak wydarzeń

16 piątek

Brak wydarzeń

17 sobota

Brak wydarzeń

18 niedziela

Brak wydarzeń

19 poniedziałek

Brak wydarzeń

20 wtorek

Brak wydarzeń

21 środa

Brak wydarzeń

22 czwartek

Brak wydarzeń

23 piątek

Brak wydarzeń

24 sobota

Brak wydarzeń

25 niedziela

Brak wydarzeń

26 poniedziałek

Brak wydarzeń

27 wtorek

Brak wydarzeń

28 środa

Brak wydarzeń

29 czwartek

Brak wydarzeń

30 piątek

Brak wydarzeń

31 sobota

Brak wydarzeń

1 niedziela

Brak wydarzeń

No events