Toruńska Olimpiada Przedszkoli i Szkół

Aktualności

REGULAMIN + KARTY ZGŁOSZEŃ 2022/23

14.09.2022 21:33 Sławomir Pawenta

1 września rozpoczął się nowy rok szkolny. Tym samym Wydział Sportu i Rekreacji rozpoczął przygotowania do inauguracji sportu szkolnego. W związku z tym zamieszczamy regulamin TOPS-u i karty zgłoszeń, które dyrektorzy szkół powinni wypełnić i przesłać na adres wsir@um.torun.pl w terminie nieprzekraczalnym do 19 września 2022 r. do g. 13.30.

Czytaj więcej

ZMIANA TERMINU ERGOMETRY LIC

18.11.2021 12:21 Bartłomiej Prinz

KOMUNIKAT Z uwagi na termin próbnych matur 22-25.11.2021 zawody Finałowe Mistrzostw Torunia na ergometrze wioślarskim w ramach TOPiS zostają przełożone na 30.11.2021. Miejsce zawodów : Przystań Toruń Godzina: 12.00 Prawo startu w Finale uzyskali zawodnicy zajmujący miejsca 1-10 w każdej z eliminacji.

Czytaj więcej

WYNIKI – PIŁKA NOŻNA – LIC

17.11.2021 12:51 Bartłomiej Prinz

Czytaj więcej
Kalendarium wydarzeń

luty 2024

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
29 poniedziałek
  • IMS23/24: Toruńska Młodzieżowa Liga Futsalu (chłopcy) hala SP 35, godz. 10.30
    grupa V: SP 35, SP 6, Salezjanie
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (chłopcy) hala SP 28, godz. 11.30
    grupa II: SP 28, SP 3, SSPS Edukacja
30 wtorek
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w halowej piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (kat. dziewczęta) hala ZSPS i VIII LO, godz. 9.30
    grupa I: X LO, VI LO, VII LO, ZDZ
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (dziewczęta) hala SP 8, godz. 10.00
    grupa III: SP 8, SP 14, Salezjanie
  • IMS23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (dziewczęta) hala SP 24, godz. 9.30
    grupa I: SP 24, SP 4, SP 15
31 środa
  • IMS23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (chłopcy) hala SP 24, FINAŁ
    godz.9.00: SP 24-SP8
    godz.9.50: SP 8 - SP 14
    godz.10.40: SP 14 - SP 24
    godz.11.30: SP 4 - SP 35
    godz. 12.20: SP 35 - SP 15
    godz.13.10: SP 15 - SP 4
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (chłopcy) hala SP 15, godz. 12.30
    grupa IV: SP 15, SP 5, SP 27
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (chłopcy) hala SP 8, godz. 11.00
    grupa I: SP 8, SP 2, SP 31
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (dziewczęta) hala SP 15, godz. 11.00
    grupa I: SP 15, SP 28, SP 3
1 czwartek
  • IMS23/24: Toruńska Młodzieżowa Liga Futsalu (chłopcy) hala SP 8, godz. 12.00
    grupa II: SP 8, SP 3, SP 4
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (chłopcy) hala SP 14, godz. 9.15
    grupa VI: SP 14, SP 9, SMS Edukacja
  • IMS23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (dziewczęta) hala SP 28, godz. 9.30
    grupa II: SP 28, SP 31, Edukacja
2 piątek
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w halowej piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (kat. dziewczęta) hala ZSPS i VIII LO, godz. 9.30
    grupa II: ZSPS i VIII LO, TEB, IV LO, IX LO
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (dziewczęta) hala SP 3, godz. 12.00
    grupa I: SP 3, SP 24, Edukacja, SP 15
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (chłopcy) hala SP 10, godz. 9.30
    grupa I: SP 3, SP 24, SP 5, SP 10
3 sobota

Brak wydarzeń

4 niedziela

Brak wydarzeń

5 poniedziałek
  • IMS23/24: Toruńska Młodzieżowa Liga Futsalu (chłopcy) hala SP 28, godz. 11.30
    grupa IV: SP 28, SP 5, Edukacja
6 wtorek
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (dziewczęta) hala ZSPS i VIII LO, FINAŁ
    godz.10.00: IX LO - III LO
    godz.11.00: V LO - IV LO
    godz.12.00: I LO - VIII LO
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (chłopcy) hala SP 35, godz. 11.00
    grupa V: SP 4, SP 35, SP 24
7 środa
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (dziewczęta) hala SP 8, FINAŁ
    godz.10.00: SP 15, Edukacja, SP 8
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w halowej piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (kat. dziewczęta) hala ZSPS i VIII LO, godz. 11.00
    PÓŁFINAŁ
    grupa A: 1 z grupy I, 1 z grupy III, 2 z grupy II, 2 z grupy IV
  • IMS23/24: Toruńska Młodzieżowa Liga Futsalu (chłopcy) hala SP 10, godz. 12.30
    grupa III: SP 10, SP 13, SP 2
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w halowej piłce nożnej szkół ponadpodstawowych (kat. dziewczęta) hala ZSPS i VIII LO, godz. 9.30
    PÓŁFINAŁ
    grupa B: 1 z grupy II, 1 z grupy IV, 2 z grupy I, 2 z grupy III
8 czwartek

Brak wydarzeń

9 piątek
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (chłopcy) hala SP 14, godz. 9.30
    grupa III: SP 14, SP 15, Edukacja
10 sobota

Brak wydarzeń

11 niedziela

Brak wydarzeń

12 poniedziałek

Brak wydarzeń

13 wtorek

Brak wydarzeń

14 środa

Brak wydarzeń

15 czwartek

Brak wydarzeń

16 piątek

Brak wydarzeń

17 sobota

Brak wydarzeń

18 niedziela

Brak wydarzeń

19 poniedziałek

Brak wydarzeń

20 wtorek

Brak wydarzeń

21 środa

Brak wydarzeń

22 czwartek

Brak wydarzeń

23 piątek

Brak wydarzeń

24 sobota

Brak wydarzeń

25 niedziela

Brak wydarzeń

26 poniedziałek

Brak wydarzeń

27 wtorek

Brak wydarzeń

28 środa
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (chłopcy) hala SP 15, godz. 11.00
    PÓŁFINAŁ
    grupa B: SP 3, SP 15, SP 14
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (dziewczęta) hala SP 3, godz. 12.30
    grupa I: SP 3, SP 24, Edukacja, SP 15
29 czwartek

Brak wydarzeń

1 piątek
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w futsalu (chłopcy) hala SP 8, godz. 12.15
    PÓŁFINAŁ
    grupa A: SP 8, SP 10, SP 35
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce (dziewczęta) hala SP 32, godz. 9.30
    grupa II: SP 28, SP 31, SP 32

No events

2 sobota

Brak wydarzeń

No events

3 niedziela

Brak wydarzeń

No events

Zobacz cały kalendarz