Toruńska Olimpiada Przedszkoli i Szkół

Aktualności

REGULAMIN + KARTY ZGŁOSZEŃ 2022/23

14.09.2022 21:33 Sławomir Pawenta

1 września rozpoczął się nowy rok szkolny. Tym samym Wydział Sportu i Rekreacji rozpoczął przygotowania do inauguracji sportu szkolnego. W związku z tym zamieszczamy regulamin TOPS-u i karty zgłoszeń, które dyrektorzy szkół powinni wypełnić i przesłać na adres wsir@um.torun.pl w terminie nieprzekraczalnym do 19 września 2022 r. do g. 13.30.

Czytaj więcej

ZMIANA TERMINU ERGOMETRY LIC

18.11.2021 12:21 Bartłomiej Prinz

KOMUNIKAT Z uwagi na termin próbnych matur 22-25.11.2021 zawody Finałowe Mistrzostw Torunia na ergometrze wioślarskim w ramach TOPiS zostają przełożone na 30.11.2021. Miejsce zawodów : Przystań Toruń Godzina: 12.00 Prawo startu w Finale uzyskali zawodnicy zajmujący miejsca 1-10 w każdej z eliminacji.

Czytaj więcej

WYNIKI – PIŁKA NOŻNA – LIC

17.11.2021 12:51 Bartłomiej Prinz

Czytaj więcej
Kalendarium wydarzeń

czerwiec 2024

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27 poniedziałek
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w piłce ręcznej (dziewczęta) hala SP 31, ul. Dziewulskiego 41b, godz. 12.00
    grupa II: SP 3, SP 9, SP 15, SP 28
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w piłce ręcznej (dziewczęta) hala SP 31 ul. Dziewulskiego 41b, godz. 9.00
    grupa I: SP 31, SP 4, SP 14, SP 24, Edukacja
28 wtorek
  • IMS23/24: Toruńska Młodzieżowa Liga Szóstek „Orlik” (dziewczęta) boisko ORLIK ul. Przy Skarpie, g. 12.15
    Grupa C: Edukacja, SP 24, SP 6
  • IMS23/24: Toruńska Młodzieżowa Liga Szóstek „Orlik” (dziewczęta) boisko ORLIK ul. Przy Skarpie, g. 10.45
    Grupa B: SP 15, SP 14, SP 8
29 środa
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w piłce ręcznej (dziewczęta) hala SP 31 ul. Dziewulskiego 41b, godz. 10.00
    FINAŁ
  • IMS23/24: Mistrzostwa Torunia w piłce ręcznej (chłopcy) hala SP 18 ul. Wyszyńskiego, godz. 12.00
    FINAŁ
  • IMS23/24: Mistrzostwa Torunia w piłce ręcznej (dziewczęta) hala SP 18 ul. Wyszyńskiego, godz. 9.00
    FINAŁ
30 czwartek

Brak wydarzeń

31 piątek

Brak wydarzeń

1 sobota

Brak wydarzeń

2 niedziela

Brak wydarzeń

3 poniedziałek
  • IMS23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce 3×3 (dziewczęta) hala ZSPS i VIII LO, godz. 8.30
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce 3×3 (dziewczęta) hala ZSPS i VIII LO, godz. 8.30
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce 3×3 (dziewczęta) hala ZSPS i VIII LO, godz. 8.30
4 wtorek
  • IMS23/24: Toruńska Młodzieżowa Liga Szóstek „Orlik” (dziewczęta) boisko ORLIK ul. Przy Skarpie, g. 9.30
    FINAŁ
5 środa
  • IMS23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce 3×3 (chłopcy) hala ZSPS i VIII LO, godz. 8.30
  • ID23/24: Mistrzostwa Torunia w koszykówce 3×3 (chłopcy) hala ZSPS i VIII LO, godz. 8.30
6 czwartek
  • L23/24: Mistrzostwa Torunia w piłce nożnej plażowej boisko UCS UMK, Św. Józefa 17
    FINAŁ
7 piątek

Brak wydarzeń

8 sobota

Brak wydarzeń

9 niedziela

Brak wydarzeń

10 poniedziałek

Brak wydarzeń

11 wtorek

Brak wydarzeń

12 środa

Brak wydarzeń

13 czwartek

Brak wydarzeń

14 piątek

Brak wydarzeń

15 sobota

Brak wydarzeń

16 niedziela

Brak wydarzeń

17 poniedziałek

Brak wydarzeń

18 wtorek

Brak wydarzeń

19 środa

Brak wydarzeń

20 czwartek

Brak wydarzeń

21 piątek

Brak wydarzeń

22 sobota

Brak wydarzeń

23 niedziela

Brak wydarzeń

24 poniedziałek

Brak wydarzeń

25 wtorek

Brak wydarzeń

26 środa

Brak wydarzeń

27 czwartek

Brak wydarzeń

28 piątek

Brak wydarzeń

29 sobota

Brak wydarzeń

30 niedziela

Brak wydarzeń

Zobacz cały kalendarz