Wybierz kategorię z poniższej listy:

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE - IGRZYSKA PRZEDSZKOLAKÓW

Lp. Nazwa zawodów Klasyfikacja Punktacja PRZEDSZKOLA / SZKOŁY
1
miejsce
2
miejsce
3
miejsce
4
miejsce
5
miejsce
udział w zawodach
1 11. Letnia Toruńska Olimpiada dla Przedszkolaków DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP14 SP6 SP23 PM14 SP16 JACEK I AGATKA, PM1, PM11, PM12, PM15, PM16, PM4, PM5, PM7, PM9, SP13, SP2, SP32, SP8
2 11. Zimowa Toruńska Olimpiada dla Przedszkolaków DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP14 PM12 SP23 SP16 SP32 BAJKOWY DWOREK, BIM-BAM-BINO, KRASNAL, LEŚNY LUDEK, PM1, PM10, PM11, PM13, PM14, PM15, PM17, PM2, PM4, PM5, PM6, PM7, PM8, PM9, SP13, SP15, SP5, SP6, SP8

KLASYFIKACJA - IGRZYSKA PRZEDSZKOLAKÓW

Miejsce Nazwa szkoły Punktacja szczegółowa Łącznie
pozycje 1 - 2 to kolejne liczby porządkowe dycyplin z poprzedniej karty
12
1 Szkoła Podstawowa nr 14 1010 20
2 Szkoła Podstawowa nr 23 66 12
3 Przedszkole Miejskie nr 12 18 9
4 Szkoła Podstawowa nr 6 81 9
5 Szkoła Podstawowa nr 16 24 6
6 Przedszkole Miejskie nr 14 41 5
7 Szkoła Podstawowa nr 32 12 3
8 Przedszkole Miejskie nr 9 11 2
9 Przedszkole Miejskie nr 5 11 2
10 Szkoła Podstawowa nr 13 11 2
11 Szkoła Podstawowa nr 8 11 2
12 Przedszkole Miejskie nr 4 11 2
13 Przedszkole Miejskie nr 7 11 2
14 Przedszkole Miejskie nr 1 11 2
15 Przedszkole Miejskie nr 11 11 2
16 Przedszkole Miejskie nr 15 11 2
17 Przedszkole Krasnal 1 1
18 Szkoła Podstawowa nr 2 1 1
19 Przedszkole Bim-Bam-Bino 1 1
20 Przedszkole Miejskie nr 16 1 1
21 Szkoła Podstawowa nr 5 1 1
22 Przedszkole Miejskie nr 6 1 1
23 Przedszkole Jacek i Agatka 1 1
24 Przedszkole Miejskie nr 10 1 1
25 Przedszkole Bajkowy Dworek 1 1
26 Przedszkole Miejskie nr 17 1 1
27 Przedszkole Miejskie nr 8 1 1
28 Przedszkole Miejskie nr 13 1 1
29 Przedszkole Miejskie nr 2 1 1
30 Szkoła Podstawowa nr 15 1 1
31 Przedszkole Leśny Ludek 1 1

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE - IGRZYSKA DZIECI

Lp. Nazwa zawodów Klasyfikacja Punktacja PRZEDSZKOLA / SZKOŁY
1
miejsce
2
miejsce
3
miejsce
4
miejsce
5
miejsce
udział w zawodach
1 Inauguracja Toruńskiej Olimpiady Przedszkoli i Szkół 2017 / 2018 DRUŻYNOWA OKOLICZNOŚCIOWA - - - - - SP SALEZJANIE, SP10, SP13, SP14, SP15, SP16, SP18, SP23, SP24, SP28, SP3, SP32, SP4, SP5, SP6, SP7, SP8
2 Jestem Sprawny, Sprawny Miś 2018 DRUŻYNOWA LIGOWA SP28 SP32 SP14 SP8 SP6 SP SALEZJANIE, SP15, SP16, SP18, SP23, SP34, SP35, SP4, SP5, SP9
3 Mistrzostwa Torunia w Halowej Piłce Nożnej (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP8 SP3 SP27 SP13 SP24 SP EDUKACJA, SP10, SP14, SP15, SP2, SP6, ZSM
4 Mistrzostwa Torunia w Koszykówce (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP24 SP15 SP3 SP SALEZJANIE SP5 SP10, SP14, SP8
5 Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) DRUŻYNOWA LIGOWA SP8 SP35 SP24 SP32 SP18 SP EDUKACJA, SP SALEZJANIE, SP1, SP10, SP14, SP15, SP2, SP23, SP27, SP28, SP3, SP34, SP5, SP6, SP7, SP9
6 Mistrzostwa Torunia w Tenisie Ziemnym (reprezentacja) DRUŻYNOWA OKOLICZNOŚCIOWA - - - - - SP SALEZJANIE, SP14, SP24, SP27, SP28, SP3, SP8
7 Mistrzostwa Torunia na Ergometrach Wioślarskich (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP28 SP2 SP32 SP8 SP11 SP SALEZJANIE, SP10, SP14, SP15, SP16, SP18, SP23, SP24
8 Mistrzostwa Torunia na Ergometrach Wioślarskich (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP32 SP23 SP16 SP11 SP18 SP SALEZJANIE, SP SALEZJANIE, SP10, SP14, SP15, SP24, SP28, SP8
9 Mistrzostwa Torunia w Kolarstwie (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP18 SP10 SP24 SP15 SP8 SP1, SP14, SP23, SP27, SP28, SP32, SP9
10 Mistrzostwa Torunia w Kolarstwie (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP8 SP32 SP15 SP24 SP18 SP10, SP14, SP23, SP27, SP28, SP9
11 Mistrzostwa Torunia w Koszykówce (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP8 SP15 SP24 SP3 SP5 SP10
12 Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (dziewczęta) DRUŻYNOWA LIGOWA SP16 SP24 SP3 SP32 SP15 SP SALEZJANIE, SP23, SP27, SP28, SP6, SP8
13 Mistrzostwa Torunia w Piłce Ręcznej (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP8 SP32 SP3 SP15 SP18 SP13, SP14, SP24, SP28, SP35, SP5, SP6, SP9
14 Mistrzostwa Torunia w Piłce Ręcznej (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP18 SP SALEZJANIE SP15 SP6 SP8 SP14, SP23, SP24, SP28, SP35, SP5, SP9
15 Mistrzostwa Torunia w Piłce Siatkowej (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP28 SP11 SP3 SP8 SP5 SP SALEZJANIE, SP15, SP27, SP32, SP6
16 Mistrzostwa Torunia w Piłce Siatkowej (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP28 SP23 SP11 SP15 SP8 SP SALEZJANIE, SP5
17 Mistrzostwa Torunia w Pływaniu (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP8 SP14 SP18 SP24 SP EDUKACJA SP32
18 Mistrzostwa Torunia w Pływaniu (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP8 SP14 SP24 SP18 SP EDUKACJA SP28, SP3, SP5
19 Mistrzostwa Torunia w Szachach (dziewczęta + chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP32 SP5 SP EDUKACJA SP13 SP7 SP SALEZJANIE, SP SŁOWACKIEGO, SP ZŁOTORIA, SP14, SP23, SP24, SP31, SP35, SP4
20 Mistrzostwa Torunia w Tenisie Stołowym (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP SALEZJANIE SP32 SP24 SP27 SP8 SP EDUKACJA, SP1, SP14, SP28, SP3, SP5, SP6, SP9
21 Mistrzostwa Torunia w Tenisie Stołowym (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP3 SP16 SP9 SP5 SP27 SP24, SP6, SP8
22 Mistrzostwa Torunia w Unihokeju (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP24 SP6 SP18 SP8 SP SALEZJANIE SP1, SP14, SP15, SP23, SP28, SP3, SP31, SP32, SP34, SP35, SP5, SP9
23 Mistrzostwa Torunia w Unihokeju (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP3 SP14 SP28 SP15 SP6 SP SALEZJANIE, SP23, SP24, SP35, SP5, SP8
24 Szkolny Rajd Rowerowy (reprezentacja) DRUŻYNOWA OKOLICZNOŚCIOWA - - - - - SP SALEZJANIE, SP10, SP17, SP23, SP24, SP32, SP4, SP7
25 Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) DRUŻYNOWA LIGOWA SP8 SP24 SP6 SP14 SP5 SP SALEZJANIE, SP1, SP10, SP11, SP13, SP15, SP16, SP18, SP2, SP23, SP27, SP28, SP3, SP31, SP32, SP34, SP35, SP4, SP7, SP9
26 Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) DRUŻYNOWA LIGOWA SP28 SP8 SP24 SP14 SP5 SP SALEZJANIE, SP1, SP10, SP11, SP13, SP15, SP16, SP17, SP18, SP2, SP23, SP27, SP3, SP31, SP32, SP34, SP35, SP6, SP7, SP9

KLASYFIKACJA - IGRZYSKA DZIECI

Miejsce Nazwa szkoły Punktacja szczegółowa Łącznie
pozycje 1 - 26 to kolejne liczby porządkowe dycyplin z poprzedniej karty
1234567891011121314151617181920212223242526
1 Szkoła Podstawowa nr 8 381011534121010410242101021411512 144
2 Szkoła Podstawowa nr 24 32101031164612114616110131210 114
3 Szkoła Podstawowa nr 32 31286101888111081344 96
4 Szkoła Podstawowa nr 28 315431011141110101116415 92
5 Szkoła Podstawowa nr 3 3864341066111011044 81
6 Szkoła Podstawowa nr 15 3418411468646141444 74
7 Szkoła Podstawowa nr 14 310114311111188111888 71
8 Szkoła Podstawowa nr 18 3461210221064644 64
9 Szkoła Podstawowa Salezjanie 3444311481111021344 60
10 Szkoła Podstawowa nr 6 361441411182104 50
11 Szkoła Podstawowa nr 23 3441811418111344 49
12 Szkoła Podstawowa nr 5 34242112118141166 48
13 Szkoła Podstawowa nr 16 341615844 45
14 Szkoła Podstawowa nr 27 64311414244 34
15 Szkoła Podstawowa nr 10 311411811344 32
16 Szkoła Podstawowa nr 35 4121111144 29
17 Szkoła Podstawowa nr 11 248644 28
18 Szkoła Podstawowa nr 9 44111116144 28
19 Szkoła Podstawowa nr 2 14844 21
20 Szkoła Podstawowa nr 7 342344 20
21 Szkoła Podstawowa nr 13 341444 20
22 Szkoła Podstawowa nr 34 44144 17
23 Szkoła Podstawowa Edukacja 142261 16
24 Szkoła Podstawowa nr 1 411144 15
25 Szkoła Podstawowa nr 4 34134 15
26 Szkoła Podstawowa nr 31 1144 10
27 Szkoła Podstawowa nr 17 34 7
28 Zespół Szkół Muzycznych 1 1
29 Szkoła Podstawowa Słowackiego 1 1
30 Szkoła Podstawowa Złotoria 1 1

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Lp. Nazwa zawodów Klasyfikacja Punktacja PRZEDSZKOLA / SZKOŁY
1
miejsce
2
miejsce
3
miejsce
4
miejsce
5
miejsce
udział w zawodach
1 Inauguracja Toruńskiej Olimpiady Przedszkoli i Szkół 2017 / 2018 DRUŻYNOWA OKOLICZNOŚCIOWA - - - - - GILA, IILO, SP SALEZJANIE, SP10, SP14, SP15, SP16, SP18, SP23, SP24, SP28, SP3, SP32, SP4, SP6, SP8, SP9, XLO
2 Mistrzostwa Torunia w Koszykówce (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP10 XLO SP15 IILO SP24 SP SALEZJANIE, SP4, SP8
3 Mistrzostwa Torunia w Koszykówce (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP10 SP15 SP9 SP24 SP4 SP8, XLO
4 Mistrzostwa Torunia w Tenisie Ziemnym (reprezentacja) DRUŻYNOWA OKOLICZNOŚCIOWA - - - - - GILA, IVLO, SP SALEZJANIE, SP2, SP24, SP4, SP8, SP9, XLO
5 Mistrzostwa Torunia na Ergometrach Wioślarskich (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP8 SP16 SP32 SP24 SP SALEZJANIE IILO, SP14, SP18, SP2, SP28, SP4, SP7, XLO
6 Mistrzostwa Torunia na Ergometrach Wioślarskich (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP32 SP8 SP24 IILO SP4 SP SALEZJANIE, SP14, SP16, SP18, SP2, SP28, SP7, XLO
7 Mistrzostwa Torunia w Beach Soccer (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA XLO SP8 SP24 SP28 - SP SALEZJANIE, SP10, SP13, SP15, SP2, SP34, SP4
8 Mistrzostwa Torunia w Futsalu (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP4 SP16 SP28 SP8 - IILO, SP SALEZJANIE, SP14, SP15, SP2, SP24, SP32, XLO
9 Mistrzostwa Torunia w Geocachingu DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP SALEZJANIE SP24 SP4 IILO SP8 -
10 Mistrzostwa Torunia w Piłce Ręcznej (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP15 SP4 SP10 SP9 SP18 IILO, SP14, SP24, SP28, SP32, SP8, XLO
11 Mistrzostwa Torunia w Piłce Ręcznej (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP15 SP8 SP9 SP4 SP28 SP10, SP14, SP18, SP24, SP32, XLO
12 Mistrzostwa Torunia w Pływaniu (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP18 IILO SP24 SP8 XLO SP14, SP4
13 Mistrzostwa Torunia w Pływaniu (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP8 SP18 SP14 IILO XLO SP4
14 Mistrzostwa Torunia w Szachach (dziewczęta + chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA GILA SP EDUKACJA XLO SP7 SP4 SP24
15 Mistrzostwa Torunia w Tenisie Stołowym (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA XLO SP16 SP24 SP32 SP EDUKACJA IILO, SP SALEZJANIE, SP28, SP4, SP8, SP9
16 Mistrzostwa Torunia w Tenisie Stołowym (dziewczęta DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP SALEZJANIE SP9 SP16 SP4 SP28 IILO, SP EDUKACJA, SP24, SP8, XLO
17 Mistrzostwa Torunia w Unihokeju (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP24 SP10 SP4 SP8 IILO, SP9 SP SALEZJANIE, SP14, SP28, SP32, SP34, XLO
18 Mistrzostwa Torunia w Unihokeju (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA IILO SP14 SP10 SP8 SP28 SP SALEZJANIE, SP24, SP3, SP31, SP32, SP4, SP9, XLO
19 Szkolny Rajd Rowerowy (reprezentacja) DRUŻYNOWA OKOLICZNOŚCIOWA - - - - - SP SALEZJANIE, SP10, SP23, SP32, SP4, SP7
20 Toruńska Liga Futsala (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA XLO SP28 SP15 SP4 - GILA, IILO, SP SALEZJANIE, SP10, SP13, SP14, SP2, SP24, SP34, SP8, ZSM
21 Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) DRUŻYNOWA LIGOWA SP9 SP8 GILA, IILO - SP14, SP24 SP SALEZJANIE, SP10, SP13, SP15, SP16, SP18, SP2, SP28, SP31, SP32, SP34, SP4, SP6, XLO
22 Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) DRUŻYNOWA LIGOWA SP8 GILA, IILO - SP24 SP14 SP SALEZJANIE, SP13, SP15, SP16, SP18, SP2, SP23, SP28, SP31, SP32, SP4, SP6, SP7, SP9, XLO
23 Toruńska Liga Siatkówki (chłopcy) DRUŻYNOWA LIGOWA SP28 SP4 SP8 XLO SP15 SP SALEZJANIE, SP32
24 Toruńska Liga Siatkówki (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP28 SP8 XLO SP15 SP4 -
25 Toruńska Liga Szóstek Piłkarskich ORLIK (chłopcy) DRUŻYNOWA LIGOWA SP8 SP9 XLO SP4 SP15 GILA, IILO, SP SALEZJANIE, SP1, SP10, SP13, SP14, SP2, SP24, SP28, SP34, ZSM
26 Toruńska Liga Szóstek Piłkarskich ORLIK (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA SP16 SP8 SP28 IILO - SP SALEZJANIE, SP14, SP15, SP24, SP27, SP32, SP4, XLO

KLASYFIKACJA - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Miejsce Nazwa szkoły Punktacja szczegółowa Łącznie
pozycje 1 - 26 to kolejne liczby porządkowe dycyplin z poprzedniej karty
1234567891011121314151617181920212223242526
1 Szkoła Podstawowa nr 8 311310884218410114411215108158 142
2 X Liceum Ogólnokształcące 3813111011122610111104486101 96
3 Szkoła Podstawowa nr 4 3123121106841121461344412281 95
4 Szkoła Podstawowa nr 24 32434661811616110116841 84
5 II Liceum Ogólnokształcące 341414184112101101244 75
6 Szkoła Podstawowa nr 28 31146121212844151046 75
7 Szkoła Podstawowa nr 15 3681110106446461 70
8 Szkoła Podstawowa nr 9 36346182115412 65
9 Szkoła Podstawowa nr 10 31010161863144 57
10 Szkoła Podstawowa Salezjanie 313211110110113144441 56
11 Szkoła Podstawowa nr 16 3818864410 52
12 Szkoła Podstawowa nr 32 361011141134441 44
13 GILA 3310110124 43
14 Szkoła Podstawowa nr 14 311111161816641 42
15 Szkoła Podstawowa nr 18 3112110844 34
16 Szkoła Podstawowa nr 2 311111444 20
17 Szkoła Podstawowa nr 13 11444 14
18 Szkoła Podstawowa nr 7 11434 13
19 Szkoła Podstawowa nr 6 344 11
20 Szkoła Podstawowa nr 34 11144 11
21 Szkoła Podstawowa Edukacja 821 11
22 Szkoła Podstawowa nr 23 334 10
23 Szkoła Podstawowa nr 31 144 9
24 Zespół Szkół Muzycznych 14 5
25 Szkoła Podstawowa nr 1 4 4
26 Szkoła Podstawowa nr 3 31 4
27 IV Liceum Ogólnokształcące 3 3
28 Szkoła Podstawowa nr 27 1 1

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE - LICEALIADA

Lp. Nazwa zawodów Klasyfikacja Punktacja PRZEDSZKOLA / SZKOŁY
1
miejsce
2
miejsce
3
miejsce
4
miejsce
5
miejsce
udział w zawodach
1 Inauguracja Toruńskiej Olimpiady Przedszkoli i Szkół 2017 / 2018 DRUŻYNOWA OKOLICZNOŚCIOWA - - - - - GILA, IIILO, IILO, ILO, IVLO, IXLO, TM, VIILO, VILO, VLO, XLO, ZSIŚ, ZSMEIE, ZSPS I VIIILO, ZSS, ZST
2 Mistrzostwa Torunia w Fitness (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA VLO ZSPS I VIIILO ILO XLO IVLO ZSE
3 Mistrzostwa Torunia w Halowej Piłce Nożnej (chłopcy) DRUŻYNOWA LIGOWA IIILO ZSPS I VIIILO ZST ZSIŚ ZSGH BLOK, GILA, IILO, ILO, IVLO, IXLO, TTI, VIILO, VLO, XLO, ZDZ, ZSE, ZSMEIE, ZSOiT, ZSS
4 Mistrzostwa Torunia w Halowej Piłce Nożnej (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA XLO ZSPS I VIIILO ZST VIILO GILA BLOK, IIILO, IILO, ILO, IVLO, VLO, ZSIŚ, ZSS
5 Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) DRUŻYNOWA LIGOWA ZSPS I VIIILO ZST IIILO IVLO XLO BLOK, GILA, IILO, ILO, IXLO, TM, VIILO, VILO, VLO, ZDZ, ZSGH, ZSIŚ, ZSMEIE, ZSOiT, ZSS
6 Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej ORLIK (dziewczęta) DRUŻYNOWA OKOLICZNOŚCIOWA - - - - - ILO, IVLO, VIILO, VLO, ZSIŚ, ZSPS I VIIILO, ZST
7 Mistrzostwa Torunia w Piłce Ręcznej (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA ZST IVLO ZSPS I VIIILO ZSMEIE ILO BLOK, GILA, IIILO, IXLO, VIILO, VLO, XLO, ZSGH, ZSIŚ, ZSS
8 Mistrzostwa Torunia w Piłce Ręcznej (dziewczęta DRUŻYNOWA TURNIEJOWA XLO IIILO VLO ILO ZSOiT IVLO, IXLO, VIILO, ZSPS I VIIILO, ZST
9 Mistrzostwa Torunia w Pływaniu (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA VLO ZSPS I VIIILO IVLO XLO VILO IIILO, IILO, ILO, IXLO, VIILO, ZSIŚ, ZSMEIE, ZSS
10 Mistrzostwa Torunia w Pływaniu (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA ILO ZSPS I VIIILO VLO XLO IIILO IILO, IVLO, IXLO, VIILO, VILO, ZSIŚ, ZSMEIE, ZSS
11 Mistrzostwa Torunia w Siatkówce Plażowej (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA XLO ZST ZSPS I VIIILO IVLO TM BLOK, IIILO, IILO, ILO, IXLO, VIILO, VILO, VLO, ZSIŚ, ZSMEIE, ZSS
12 Mistrzostwa Torunia w Siatkówce Plażowej (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA XLO IVLO ZSPS I VIIILO VLO IILO BLOK, IIILO, ILO, VIILO, ZSIŚ
13 Mistrzostwa Torunia w Szachach (dziewczęta + chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA IVLO GILA VIILO XLO ZSPS I VIIILO IIILO, VLO, ZSMEIE, ZSS
14 Mistrzostwa Torunia w Tenisie Stołowym (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA ZSPS I VIIILO ZSE ZSGH ZSMEIE ILO BLOK, IIILO, IILO, IVLO, IXLO, TM, VIILO, VILO, VLO, XLO, ZDZ, ZSIŚ, ZSS, ZST
15 Mistrzostwa Torunia w Tenisie Stołowym (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA VIILO ZST IVLO VILO ILO GILA, IIILO, IILO, IXLO, VLO, XLO, ZSE, ZSGH, ZSIŚ, ZSPS I VIIILO, ZSS
16 Mistrzostwa Torunia w Tenisie Ziemnym (reprezentacja) DRUŻYNOWA OKOLICZNOŚCIOWA - - - - - BLOK, GILA, IIILO, ILO, IVLO, IXLO, VIILO, VLO, XLO, ZSPS I VIIILO, ZSS
17 Mistrzostwa Torunia w Unihokeju (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA ZSOiT ZSPS I VIIILO ILO VLO ZSMEIE BLOK, IIILO, IILO, IVLO, VIILO, XLO, ZSE, ZSIŚ, ZSS, ZST
18 Mistrzostwa Torunia w Unihokeju (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA VIILO ZST ZSE ZSPS I VIIILO ILO IIILO, IILO, IVLO, VLO, XLO, ZSIŚ
19 Szkolny Rajd Rowerowy (reprezentacja) DRUŻYNOWA OKOLICZNOŚCIOWA - - - - - IILO, ILO, IVLO, IXLO, VLO
20 TLK - Mistrzostwa Torunia w Koszykówce (chłopcy) DRUŻYNOWA LIGOWA ZSPS I VIIILO ZSMEIE VLO ZSIŚ XLO ILO, IVLO, IXLO, ZSS, ZST
21 TLK - Mistrzostwa Torunia w Koszykówce (dziewczęta) DRUŻYNOWA LIGOWA XLO IVLO VLO ZSPS I VIIILO ILO IIILO, IXLO, TM, VIILO, ZST
22 Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) DRUŻYNOWA LIGOWA ZSPS I VIIILO ILO VLO ZSMEIE GILA IIILO, IILO, IVLO, IXLO, VIILO, XLO, ZSGH, ZSIŚ, ZSS, ZST
23 Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) DRUŻYNOWA LIGOWA ZSPS I VIIILO VLO ILO XLO GILA IIILO, IILO, IVLO, IXLO, VIILO, VILO, ZSGH, ZSIŚ, ZSMEIE, ZST
24 Toruńska Liga Siatkówki Chłopców DRUŻYNOWA LIGOWA XLO IVLO ZST ZSMEIE ILO BLOK, IILO, IXLO, TM, VILO, ZSIŚ, ZSPS I VIIILO, ZSS
25 Toruńska Liga Siatkówki Dziewcząt DRUŻYNOWA LIGOWA XLO ZSPS I VIIILO ILO IVLO VLO BLOK, IXLO, TM, VIILO, ZSIŚ, ZST

KLASYFIKACJA - LICEALIADA

Miejsce Nazwa szkoły Punktacja szczegółowa Łącznie
pozycje 1 - 25 to kolejne liczby porządkowe dycyplin z poprzedniej karty
12345678910111213141516171819202122232425
1 ZSPS I VIIILO 3812815361886621013841581515412 181
2 X Liceum Ogólnokształcące 344106110441010411311615481515 140
3 IV Liceum Ogólnokształcące 3241838161481016311341244128 118
4 V Liceum Ogólnokształcące 310414316106141113413101010126 115
5 I Liceum Ogólnokształcące 3641432411011223623461210610 106
6 Zespół Szkół Technicznych 3106123101818184444104 101
7 VII Liceum Ogólnokształcące 34443111111611031104444 71
8 III Liceum Ogólnokształcące 315110181211111311444 63
9 ZSMEIE 344411114212848 57
10 ZSIŚ 3814311111111184444 52
11 IX Liceum Ogólnokształcące 344111111133444444 48
12 GILA 3424181366 38
13 II Liceum Ogólnokształcące 3414111211113444 36
14 ZSS 3414111111131444 35
15 ZSGH 6416144 26
16 BLOK 41411113144 25
17 VI Liceum Ogólnokształcące 342111444 24
18 TM 3421444 22
19 Zespół Szkół Ekonomicznych 148116 21
20 ZSOiT 44210 20
21 ZDZ 441 9
22 TTI 4 4