Wybierz kategorię z poniższej listy:

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE - IGRZYSKA PRZEDSZKOLAKÓW

Lp. Nazwa zawodów Klasyfikacja Punktacja PRZEDSZKOLA / SZKOŁY
1
miejsce
2
miejsce
3
miejsce
4
miejsce
5
miejsce
udział w zawodach
1 11. Letnia Toruńska Olimpiada dla Przedszkolaków DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
2 11. Zimowa Toruńska Olimpiada dla Przedszkolaków DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -

KLASYFIKACJA - IGRZYSKA PRZEDSZKOLAKÓW

Miejsce Nazwa szkoły Punktacja szczegółowa Łącznie
pozycje 1 - 2 to kolejne liczby porządkowe dycyplin z poprzedniej karty
12

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE - IGRZYSKA DZIECI

Lp. Nazwa zawodów Klasyfikacja Punktacja PRZEDSZKOLA / SZKOŁY
1
miejsce
2
miejsce
3
miejsce
4
miejsce
5
miejsce
udział w zawodach
1 Inauguracja Toruńskiej Olimpiady Przedszkoli i Szkół 2017 / 2018 DRUŻYNOWA OKOLICZNOŚCIOWA - - - - - SP SALEZJANIE, SP10, SP13, SP14, SP15, SP16, SP18, SP23, SP24, SP28, SP3, SP32, SP4, SP5, SP6, SP7, SP8
2 Jestem Sprawny, Sprawny Miś 2018 DRUŻYNOWA LIGOWA - - - - - -
3 Mistrzostwa Torunia w Halowej Piłce Nożnej (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
4 Mistrzostwa Torunia w Koszykówce (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
5 Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) DRUŻYNOWA LIGOWA - - - - - -
6 Mistrzostwa Torunia w Tenisie Ziemnym (reprezentacja) DRUŻYNOWA OKOLICZNOŚCIOWA - - - - - -
7 Mistrzostwa Torunia na Ergometrach Wioślarskich (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
8 Mistrzostwa Torunia na Ergometrach Wioślarskich (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
9 Mistrzostwa Torunia w Kolarstwie (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
10 Mistrzostwa Torunia w Kolarstwie (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
11 Mistrzostwa Torunia w Koszykówce (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
12 Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (dziewczęta) DRUŻYNOWA LIGOWA - - - - - -
13 Mistrzostwa Torunia w Piłce Ręcznej (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
14 Mistrzostwa Torunia w Piłce Ręcznej (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
15 Mistrzostwa Torunia w Piłce Siatkowej (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
16 Mistrzostwa Torunia w Piłce Siatkowej (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
17 Mistrzostwa Torunia w Pływaniu (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
18 Mistrzostwa Torunia w Pływaniu (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
19 Mistrzostwa Torunia w Szachach (dziewczęta + chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
20 Mistrzostwa Torunia w Tenisie Stołowym (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
21 Mistrzostwa Torunia w Tenisie Stołowym (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
22 Mistrzostwa Torunia w Unihokeju (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
23 Mistrzostwa Torunia w Unihokeju (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
24 Szkolny Rajd Rowerowy (reprezentacja) DRUŻYNOWA OKOLICZNOŚCIOWA - - - - - -
25 Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) DRUŻYNOWA LIGOWA - - - - - -
26 Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) DRUŻYNOWA LIGOWA - - - - - -

KLASYFIKACJA - IGRZYSKA DZIECI

Miejsce Nazwa szkoły Punktacja szczegółowa Łącznie
pozycje 1 - 26 to kolejne liczby porządkowe dycyplin z poprzedniej karty
1234567891011121314151617181920212223242526
1 SP5 3 3
2 SP32 3 3
3 SP3 3 3
4 SP6 3 3
5 SP7 3 3
6 Szkoła Podstawowa nr 4 3 3
7 SP8 3 3
8 SP28 3 3
9 SP24 3 3
10 SP14 3 3
11 SP13 3 3
12 SP10 3 3
13 SP15 3 3
14 SP16 3 3
15 SP23 3 3
16 SP18 3 3
17 SP SALEZJANIE 3 3

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Lp. Nazwa zawodów Klasyfikacja Punktacja PRZEDSZKOLA / SZKOŁY
1
miejsce
2
miejsce
3
miejsce
4
miejsce
5
miejsce
udział w zawodach
1 Inauguracja Toruńskiej Olimpiady Przedszkoli i Szkół 2017 / 2018 DRUŻYNOWA OKOLICZNOŚCIOWA - - - - - GILA, IILO, SP SALEZJANIE, SP10, SP14, SP15, SP16, SP18, SP23, SP24, SP28, SP3, SP32, SP6, SP8, SP9, XLO
2 Mistrzostwa Torunia w Koszykówce (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
3 Mistrzostwa Torunia w Koszykówce (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
4 Mistrzostwa Torunia w Tenisie Ziemnym (reprezentacja) DRUŻYNOWA OKOLICZNOŚCIOWA - - - - - -
5 Mistrzostwa Torunia na Ergometrach Wioślarskich (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
6 Mistrzostwa Torunia na Ergometrach Wioślarskich (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
7 Mistrzostwa Torunia w Beach Soccer (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
8 Mistrzostwa Torunia w Futsalu (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
9 Mistrzostwa Torunia w Geocachingu DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
10 Mistrzostwa Torunia w Piłce Ręcznej (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
11 Mistrzostwa Torunia w Piłce Ręcznej (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
12 Mistrzostwa Torunia w Pływaniu (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
13 Mistrzostwa Torunia w Pływaniu (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
14 Mistrzostwa Torunia w Szachach (dziewczęta + chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
15 Mistrzostwa Torunia w Tenisie Stołowym (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
16 Mistrzostwa Torunia w Tenisie Stołowym (dziewczęta DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
17 Mistrzostwa Torunia w Unihokeju (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
18 Mistrzostwa Torunia w Unihokeju (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
19 Szkolny Rajd Rowerowy (reprezentacja) DRUŻYNOWA OKOLICZNOŚCIOWA - - - - - -
20 Toruńska Liga Futsala (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
21 Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) DRUŻYNOWA LIGOWA - - - - - -
22 Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) DRUŻYNOWA LIGOWA - - - - - -
23 Toruńska Liga Siatkówki (chłopcy) DRUŻYNOWA LIGOWA - - - - - -
24 Toruńska Liga Siatkówki (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
25 Toruńska Liga Szóstek Piłkarskich ORLIK (chłopcy) DRUŻYNOWA LIGOWA - - - - - -
26 Toruńska Liga Szóstek Piłkarskich ORLIK (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -

KLASYFIKACJA - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Miejsce Nazwa szkoły Punktacja szczegółowa Łącznie
pozycje 1 - 26 to kolejne liczby porządkowe dycyplin z poprzedniej karty
1234567891011121314151617181920212223242526
1 SP9 3 3
2 SP32 3 3
3 SP23 3 3
4 XLO 3 3
5 SP10 3 3
6 SP6 3 3
7 SP3 3 3
8 SP16 3 3
9 SP15 3 3
10 SP18 3 3
11 SP14 3 3
12 IILO 3 3
13 SP24 3 3
14 SP28 3 3
15 SP SALEZJANIE 3 3
16 SP8 3 3
17 GILA 3 3

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE - LICEALIADA

Lp. Nazwa zawodów Klasyfikacja Punktacja PRZEDSZKOLA / SZKOŁY
1
miejsce
2
miejsce
3
miejsce
4
miejsce
5
miejsce
udział w zawodach
1 Inauguracja Toruńskiej Olimpiady Przedszkoli i Szkół 2017 / 2018 DRUŻYNOWA OKOLICZNOŚCIOWA - - - - - GILA, IIILO, IILO, ILO, IVLO, IXLO, TM, VIILO, VILO, VLO, XLO, ZSIŚ, ZSMEIE, ZSPS I VIIILO, ZSS, ZST
2 Mistrzostwa Torunia w Fitness (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
3 Mistrzostwa Torunia w Halowej Piłce Nożnej (chłopcy) DRUŻYNOWA LIGOWA - - - - - -
4 Mistrzostwa Torunia w Halowej Piłce Nożnej (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
5 Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) DRUŻYNOWA LIGOWA - - - - - -
6 Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej ORLIK (dziewczęta) DRUŻYNOWA OKOLICZNOŚCIOWA - - - - - -
7 Mistrzostwa Torunia w Piłce Ręcznej (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
8 Mistrzostwa Torunia w Piłce Ręcznej (dziewczęta DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
9 Mistrzostwa Torunia w Pływaniu (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
10 Mistrzostwa Torunia w Pływaniu (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
11 Mistrzostwa Torunia w Siatkówce Plażowej (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
12 Mistrzostwa Torunia w Siatkówce Plażowej (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
13 Mistrzostwa Torunia w Szachach (dziewczęta + chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
14 Mistrzostwa Torunia w Tenisie Stołowym (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
15 Mistrzostwa Torunia w Tenisie Stołowym (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
16 Mistrzostwa Torunia w Tenisie Ziemnym (reprezentacja) DRUŻYNOWA OKOLICZNOŚCIOWA - - - - - -
17 Mistrzostwa Torunia w Unihokeju (chłopcy) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
18 Mistrzostwa Torunia w Unihokeju (dziewczęta) DRUŻYNOWA TURNIEJOWA - - - - - -
19 Szkolny Rajd Rowerowy (reprezentacja) DRUŻYNOWA OKOLICZNOŚCIOWA - - - - - -
20 TLK - Mistrzostwa Torunia w Koszykówce (chłopcy) DRUŻYNOWA LIGOWA - - - - - -
21 TLK - Mistrzostwa Torunia w Koszykówce (dziewczęta) DRUŻYNOWA LIGOWA - - - - - -
22 Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) DRUŻYNOWA LIGOWA - - - - - -
23 Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) DRUŻYNOWA LIGOWA - - - - - -
24 Toruńska Liga Siatkówki Chłopców DRUŻYNOWA LIGOWA - - - - - -
25 Toruńska Liga Siatkówki Dziewcząt DRUŻYNOWA LIGOWA - - - - - -
26 Turniej KOSZYKÓWKI 3 x 3 DRUŻYNOWA OKOLICZNOŚCIOWA - - - - - -

KLASYFIKACJA - LICEALIADA

Miejsce Nazwa szkoły Punktacja szczegółowa Łącznie
pozycje 1 - 26 to kolejne liczby porządkowe dycyplin z poprzedniej karty
1234567891011121314151617181920212223242526
1 ZSIŚ 3 3
2 XLO 3 3
3 VLO 3 3
4 ZSMEIE 3 3
5 ZSPS I VIIILO 3 3
6 ZST 3 3
7 ZSS 3 3
8 VILO 3 3
9 VIILO 3 3
10 IILO 3 3
11 IIILO 3 3
12 ILO 3 3
13 IVLO 3 3
14 TM 3 3
15 IXLO 3 3
16 GILA 3 3