WYDARZENIA - wrzesień 2017

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
  • ID Inauguracja Toruńskiej Olimpiady Przedszkoli i Szkół 2017 / 2018
  • IMS Inauguracja Toruńskiej Olimpiady Przedszkoli i Szkół 2017 / 2018
  • L Inauguracja Toruńskiej Olimpiady Przedszkoli i Szkół 2017 / 2018
23
24
25
26
27
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) Czwartek LA
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) Czwartek LA
28
29
  • L Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) Lekkoatletyczny Mityng Stadionowy
  • L Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) Lekkoatletyczny Mityng Stadionowy
30
1

WYDARZENIA - październik 2017

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
25
26
27
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) Czwartek LA
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) Czwartek LA
28
29
  • L Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) Lekkoatletyczny Mityng Stadionowy
  • L Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) Lekkoatletyczny Mityng Stadionowy
30
1
2
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) Czwartek LA
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) Czwartek LA
3
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) Lekkoatletyczny Drużynowy Mityng Stadionowy - I rzut
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) Lekkoatletyczny Drużynowy Mityng Stadionowy - I rzut
4
5
6
7
8
9
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) Czwartek LA
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) Czwartek LA
10
11
12
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) Czwartek LA
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) Czwartek LA
  • IMS Toruńska Liga Szóstek Piłkarskich ORLIK (chłopcy) GRUPA I
13
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA I
  • IMS Toruńska Liga Szóstek Piłkarskich ORLIK (chłopcy) GRUPA II
14
15
16
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA II
  • IMS Toruńska Liga Szóstek Piłkarskich ORLIK (dziewczęta) GRUPA A
  • L Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA IV
17
  • IMS Toruńska Liga Szóstek Piłkarskich ORLIK (dziewczęta) GRUPA B
  • L Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA I
18
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Ręcznej (dziewczęta) GRUPA I
  • L Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA III
19
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (dziewczęta) GRUPA II, GRUPA III
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Ręcznej (chłopcy) GRUPA I
  • IMS Toruńska Liga Szóstek Piłkarskich ORLIK (dziewczęta) GRUPA C
  • L Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA II
20
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA III
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Ręcznej (chłopcy) GRUPA II
  • IMS Toruńska Liga Szóstek Piłkarskich ORLIK (chłopcy) GRUPA III
  • L Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA IV
21
22
23
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA IV
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Ręcznej (chłopcy) GRUPA III
  • IMS Toruńska Liga Szóstek Piłkarskich ORLIK (chłopcy) GRUPA FINAŁOWA
  • L Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA III
24
  • IMS Toruńska Liga Szóstek Piłkarskich ORLIK (dziewczęta) GRUPA D
  • IMS Mistrzostwa Torunia w Piłce Ręcznej (dziewczęta) GRUPA II
  • L Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA I
25
  • L Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA II, GRUPA IV
26
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (dziewczęta) GRUPA IV, GRUPA V
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Ręcznej (dziewczęta) GRUPA III
  • L Mistrzostwa Torunia w Pływaniu (dziewczęta)
  • L Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA III, GRUPA IV
  • L Mistrzostwa Torunia w Pływaniu (chłopcy)
27
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA V
  • IMS Mistrzostwa Torunia w Piłce Ręcznej (chłopcy) GRUPA I
  • IMS Mistrzostwa Torunia w Piłce Ręcznej (dziewczęta) GRUPA I
  • L Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA I, GRUPA II
28
29
30
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA VI
31
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Ręcznej (dziewczęta) GRUPA II
  • IMS Mistrzostwa Torunia w Pływaniu (chłopcy)
  • IMS Mistrzostwa Torunia w Pływaniu (dziewczęta)
1
2
3
4
5

WYDARZENIA - listopad 2017

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
30
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA VI
31
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Ręcznej (dziewczęta) GRUPA II
  • IMS Mistrzostwa Torunia w Pływaniu (chłopcy)
  • IMS Mistrzostwa Torunia w Pływaniu (dziewczęta)
1
2
3
4
5
6
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Ręcznej (chłopcy) GRUPA IV
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA VII
  • IMS Toruńska Liga Szóstek Piłkarskich ORLIK (dziewczęta) PÓŁFINAŁ 1
  • L Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA II, GRUPA III
7
  • IMS Toruńska Liga Szóstek Piłkarskich ORLIK (dziewczęta) PÓŁFINAŁ 2
  • L Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA I, GRUPA IV
8
  • IMS Mistrzostwa Torunia w Piłce Ręcznej (dziewczęta) GRUPA III
  • L Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA II, GRUPA IV
9
  • ID Mistrzostwa Torunia w Pływaniu (dziewczęta)
  • ID Mistrzostwa Torunia w Pływaniu (chłopcy)
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Ręcznej (chłopcy) FINAŁ
  • IMS Toruńska Liga Szóstek Piłkarskich ORLIK (chłopcy) GRUPA FINAŁOWA
  • IMS Mistrzostwa Torunia w Piłce Ręcznej (chłopcy) GRUPA III
  • L Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA I, GRUPA II
10
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) Sztafetowe Biegi Przełajowe (ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI)
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) Sztafetowe Biegi Przełajowe (ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI)
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) Sztafetowe Biegi Przełajowe (ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI)
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) Sztafetowe Biegi Przełajowe (ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI)
  • L Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) Sztafetowe Biegi Przełajowe (ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI)
  • L Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) Sztafetowe Biegi Przełajowe (ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI)
  • L Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA III
11
12
13
  • L Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA I, GRUPA IV
14
  • IMS Mistrzostwa Torunia w Piłce Ręcznej (chłopcy) FINAŁ
  • L Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA I, GRUPA II
15
  • L Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA II, GRUPA IV
16
  • L Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA III
17
  • L Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA I, GRUPA II
18
19
20
21
  • ID Mistrzostwa Torunia na Ergometrach Wioślarskich (dziewczęta)
  • ID Mistrzostwa Torunia na Ergometrach Wioślarskich (chłopcy)
  • IMS Mistrzostwa Torunia na Ergometrach Wioślarskich (chłopcy)
  • IMS Mistrzostwa Torunia na Ergometrach Wioślarskich (dziewczęta)
22
23
24
25
26
27
28
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) zawody halowe LA
29
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) (dziewczęta) zawody halowe LA
30
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) zawody halowe LA
1
2
3

WYDARZENIA - grudzień 2017

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
27
28
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) zawody halowe LA
29
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) (dziewczęta) zawody halowe LA
30
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) zawody halowe LA
1
2
3
4
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) zawody halowe LA
5
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) zawody halowe LA
6
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) zawody halowe LA
7
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) zawody halowe LA
8
9
10
11
12
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) zawody halowe LA
13
  • ID Mistrzostwa Torunia na Ergometrach Wioślarskich (chłopcy)
  • ID Mistrzostwa Torunia na Ergometrach Wioślarskich (dziewczęta)
  • IMS Mistrzostwa Torunia na Ergometrach Wioślarskich (dziewczęta)
  • IMS Mistrzostwa Torunia na Ergometrach Wioślarskich (chłopcy)
14
15
16
17
18
  • L Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) zawody halowe LA
19
  • L Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) zawody halowe LA
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

WYDARZENIA - styczeń 2018

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
1
2
3
4
5
6
7
8
9
  • IMS Mistrzostwa Torunia w Futsalu (dziewczęta) Eliminacje
  • L Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) zawody halowe LA
  • L Mistrzostwa Torunia w Halowej Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA II
10
  • L Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) zawody halowe LA
11
  • L Mistrzostwa Torunia w Halowej Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA III
12
  • L Mistrzostwa Torunia w Halowej Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA I
13
14
15
  • L Mistrzostwa Torunia w Halowej Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA IV
16
  • IMS Mistrzostwa Torunia w Futsalu (dziewczęta) Eliminacje
17
  • ID Mistrzostwa Torunia na Ergometrach Wioślarskich (dziewczęta) III Eliminacja
  • ID Mistrzostwa Torunia na Ergometrach Wioślarskich (chłopcy) III Eliminacja
  • IMS Mistrzostwa Torunia na Ergometrach Wioślarskich (chłopcy) III Eliminacja
  • IMS Mistrzostwa Torunia na Ergometrach Wioślarskich (dziewczęta) III Eliminacja
18
  • IMS Mistrzostwa Torunia w Futsalu (dziewczęta) Eliminacje
  • L Mistrzostwa Torunia w Halowej Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA A - PÓŁFINAŁY
19
  • IMS Mistrzostwa Torunia w Futsalu (dziewczęta) Eliminacje
20
21
22
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) zawody halowe LA FINAŁ
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) zawody halowe LA FINAŁ
  • L Mistrzostwa Torunia w Halowej Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA B - PÓŁFINAŁY
23
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) zawody halowe LA FINAŁ
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) zawody halowe LA FINAŁ
24
  • L Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) zawody halowe LA FINAŁ
  • L Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) zawody halowe LA FINAŁ
25
  • ID Mistrzostwa Torunia w Tenisie Stołowym (chłopcy)
  • ID Mistrzostwa Torunia w Tenisie Stołowym (dziewczęta)
26
  • IMS Mistrzostwa Torunia w Tenisie Stołowym (dziewczęta
  • IMS Mistrzostwa Torunia w Tenisie Stołowym (chłopcy)
  • L Mistrzostwa Torunia w Halowej Piłce Nożnej (chłopcy) TURNIEJ O MIEJSCA V-VIII
27
28
29
  • L Mistrzostwa Torunia w Halowej Piłce Nożnej (chłopcy) FINAŁ
30
31
1
2
3
4

WYDARZENIA - luty 2018

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
29
  • L Mistrzostwa Torunia w Halowej Piłce Nożnej (chłopcy) FINAŁ
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
  • ID Jestem Sprawny, Sprawny Miś 2018 klas I – V PÓŁFINAŁ W SP28
1
  • ID Mistrzostwa Torunia na Ergometrach Wioślarskich (dziewczęta) FINAŁ
  • ID Jestem Sprawny, Sprawny Miś 2018 klas I – V PÓŁFINAŁ W SP5
  • ID Mistrzostwa Torunia na Ergometrach Wioślarskich (chłopcy) FINAŁ
  • IMS Mistrzostwa Torunia na Ergometrach Wioślarskich (dziewczęta) FINAŁ
  • IMS Mistrzostwa Torunia na Ergometrach Wioślarskich (chłopcy) FINAŁ
2
  • ID Jestem Sprawny, Sprawny Miś 2018 klas I – V PÓŁFINAŁ W SP18
3
4

WYDARZENIA - marzec 2018

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
26
27
28
  • ID Jestem Sprawny, Sprawny Miś 2018 klas I – V PÓŁFINAŁ W SP28
1
  • ID Mistrzostwa Torunia na Ergometrach Wioślarskich (dziewczęta) FINAŁ
  • ID Jestem Sprawny, Sprawny Miś 2018 klas I – V PÓŁFINAŁ W SP5
  • ID Mistrzostwa Torunia na Ergometrach Wioślarskich (chłopcy) FINAŁ
  • IMS Mistrzostwa Torunia na Ergometrach Wioślarskich (dziewczęta) FINAŁ
  • IMS Mistrzostwa Torunia na Ergometrach Wioślarskich (chłopcy) FINAŁ
2
  • ID Jestem Sprawny, Sprawny Miś 2018 klas I – V PÓŁFINAŁ W SP18
3
4
5
6
  • IP 11. Zimowa Toruńska Olimpiada dla Przedszkolaków GRUPA I w SP32
  • L Mistrzostwa Torunia w Tenisie Stołowym (dziewczęta)
  • L Mistrzostwa Torunia w Tenisie Stołowym (chłopcy)
7
  • IP 11. Zimowa Toruńska Olimpiada dla Przedszkolaków GRUPA II w Arena Toruń
8
  • IP 11. Zimowa Toruńska Olimpiada dla Przedszkolaków GRUPA III w SP5
9
  • IP 11. Zimowa Toruńska Olimpiada dla Przedszkolaków GRUPA IV w SP15
10
11
12
  • ID Jestem Sprawny, Sprawny Miś 2018 klas I – V FINAŁ
13
14
15
16
17
18
19
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (dziewczęta) GRUPA C
  • IP 11. Zimowa Toruńska Olimpiada dla Przedszkolaków FINAŁ
20
21
22
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (dziewczęta) GRUPA B
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (dziewczęta) GRUPA A
23
24
25
26
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (dziewczęta) POŁFINAŁ II
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (dziewczęta) PÓŁFINAŁ 1
27
28
29
30
31
1

WYDARZENIA - kwiecień 2018

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
26
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (dziewczęta) POŁFINAŁ II
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (dziewczęta) PÓŁFINAŁ 1
27
28
29
30
31
1
2
3
4
  • L Mistrzostwa Torunia w Fitness (dziewczęta)
5
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (dziewczęta) FINAŁ
6
7
8
9
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA I
10
  • ID Jestem Sprawny, Sprawny Miś 2018 klas I – V FINAŁ WOJEWÓDZKI W INOWROCŁAWIU
11
12
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA II
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) Czwartek LA
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) Czwartek LA
13
14
15
16
17
18
19
20
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) Czwartek LA
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) Czwartek LA
21
22
23
24
  • L Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) LMS
  • L Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) LMS
25
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) Czwartek LA
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) Czwartek LA
26
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) Czwartek LA
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA III
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) Czwartek LA
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6

WYDARZENIA - maj 2018

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) Czwartek LA
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) Czwartek LA
10
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) GRUPA IV
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) LMS
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) LMS
11
12
13
14
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) PÓŁFINAŁ I
15
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) czwórbój
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) Czwórbój
16
17
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) Trójbój
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) PÓŁFINAŁ II
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) Trójbój
18
19
20
21
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) Mityng Stadionowy
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) Mityng Stdionowy - drużynowy
22
23
  • L Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) IMLA
  • L Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) IMLA
24
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) Czwartek LA
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) LMS
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) LMS
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) Czwartek LA
25
26
27
28
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) Czwartek LA
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) Czwartek LA
29
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) Czwartek LA
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) Czwartek LA
30
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) czwórbój
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) czwórbój
31
1
2
3

WYDARZENIA - czerwiec 2018

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
28
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) Czwartek LA
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) Czwartek LA
29
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) Czwartek LA
  • ID Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) Czwartek LA
30
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (dziewczęta) czwórbój
  • IMS Toruńska Liga Lekkoatletyczna (chłopcy) czwórbój
31
1
2
3
4
  • ID Mistrzostwa Torunia w Piłce Nożnej (chłopcy) FINAŁ
  • IP 11. Letnia Toruńska Olimpiada dla Przedszkolaków 11. LETNIA TORUŃSKA OLIMPIADA DLA PRZEDSZKOLAKÓW
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1